सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | UCC3800DTRG4 |
| LIXINC Part # | UCC3800DTRG4 |
| निर्माता | Texas Instruments |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचिङ नियन्त्रकहरू |
| विवरण | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | UCC3800DTRG4 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | UCC3800DTRG4 |
| ब्रान्ड: | Texas Instruments |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचिङ नियन्त्रकहरू |
| निर्माता: | Texas Instruments |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| आउटपुट प्रकार: | Transistor Driver |
| समारोह: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| आउटपुट चरणहरू: | 1 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 6.9V ~ 12V |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 46kHz |
| कर्तव्य चक्र (अधिकतम): | 99% |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | No |
| घडी सिंक: | No |
| सिरियल इन्टरफेसहरू: | - |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Frequency Control |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| MAX1771CSA-T | IC REG CTRLR BST/BUCK-BST 8SOIC | 967 अर्डरमा थप |
|
| HIP6311ACBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 20SOIC | 801 अर्डरमा थप |
|
| LM5642XMT | IC REG CTRLR BUCK 28TSSOP | 943 अर्डरमा थप |
|
| UC3845BNST | IC REG CTRLR BST/FLYBK 8-MINIDIP | 934 अर्डरमा थप |
|
| SI9111DY-E3 | IC REG CTRLR MULT TOP 14SOIC | 836 अर्डरमा थप |
|
| LTC3856EFE | IC POWER MANAGEMENT | 911 अर्डरमा थप |
|
| UC2874DW-1G4 | IC REG CTRLR BUCK 18SOIC | 878 अर्डरमा थप |
|
| LTC3862HGN-2 | IC POWER MANAGEMENT | 806 अर्डरमा थप |
|
| ISL6526ACB-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 855 अर्डरमा थप |
|
| L6712Q | IC REG CTRLR BUCK 36VFQFPN | 862 अर्डरमा थप |
|
| TPS40005DGQG4 | IC REG CTRLR BUCK 10MSOP | 815 अर्डरमा थप |
|
| ISL6721AB-T | IC REG CTRLR BOOST/FLYBK 16SOIC | 973 अर्डरमा थप |
|
| NX2124ACSTR | IC REG CTLR BUCK 8SOIC | 940 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10826 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।