सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | E-SG2525AP013TR |
| LIXINC Part # | E-SG2525AP013TR |
| निर्माता | STMicroelectronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचिङ नियन्त्रकहरू |
| विवरण | IC REG CTRLR BCK/PSH-PULL 16SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | E-SG2525AP013TR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | E-SG2525AP013TR |
| ब्रान्ड: | STMicroelectronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचिङ नियन्त्रकहरू |
| निर्माता: | STMicroelectronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| आउटपुट प्रकार: | Transistor Driver |
| समारोह: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Buck, Push-Pull |
| आउटपुट संख्या: | 2 |
| आउटपुट चरणहरू: | 1 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 8V ~ 35V |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 100Hz ~ 400kHz |
| कर्तव्य चक्र (अधिकतम): | 49% |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | Yes |
| घडी सिंक: | Yes |
| सिरियल इन्टरफेसहरू: | - |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable, Soft Start |
| सञ्चालन तापमान: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-SO |
| MB39A112PFT-G-BND-ERE1 | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 962 अर्डरमा थप |
|
| MAX5070BASA | IC REG CTRLR FLYBACK 8SOIC | 816 अर्डरमा थप |
|
| RT8108FGSP | IC REG CTRLR BUCK 8SOP | 875 अर्डरमा थप |
|
| ISL8104CBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 832 अर्डरमा थप |
|
| NCP5425DB | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 872 अर्डरमा थप |
|
| MC34060ADR2 | IC REG CTRLR FLYBACK 14SOIC | 870 अर्डरमा थप |
|
| L5991A | IC REG CTRLR FLYBACK 16DIP | 856 अर्डरमा थप |
|
| LT3753IFE | IC REGULATOR | 837 अर्डरमा थप |
|
| LTC3805HMSE#TR | IC REG CTRLR FLYBACK 10MSOP | 869 अर्डरमा थप |
|
| MAX16932BATIU/V+ | IC REG CTRLR BUCK 28TQFN | 824 अर्डरमा थप |
|
| AP3586AMTR-G1 | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 983 अर्डरमा थप |
|
| UC3845NG | IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8DIP | 891 अर्डरमा थप |
|
| MAX747ESD+T | IC REG CTRLR 14SOIC | 973 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10945 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।