सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | UCC3805N |
| LIXINC Part # | UCC3805N |
| निर्माता | Texas Instruments |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचिङ नियन्त्रकहरू |
| विवरण | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | UCC3805N PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | UCC3805N |
| ब्रान्ड: | Texas Instruments |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचिङ नियन्त्रकहरू |
| निर्माता: | Texas Instruments |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट प्रकार: | Transistor Driver |
| समारोह: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| आउटपुट चरणहरू: | 1 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 3.6V ~ 12V |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 31kHz |
| कर्तव्य चक्र (अधिकतम): | 49% |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | No |
| घडी सिंक: | No |
| सिरियल इन्टरफेसहरू: | - |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Frequency Control |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-PDIP |
| UC3844BVD1R2G | IC REG CTRLR PWM CM 8-SOIC | 902 अर्डरमा थप |
|
| TPS5124DBTRG4 | IC REG CTRLR BUCK 30TSSOP | 846 अर्डरमा थप |
|
| UCC28C40QDRQ1 | AUTOMOTIVE BICMOS LOW-POWER CURR | 4882 अर्डरमा थप |
|
| MAX5003CSE+ | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 512060 अर्डरमा थप |
|
| S-8333AAAC-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 982 अर्डरमा थप |
|
| S-8338AAGB-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 945 अर्डरमा थप |
|
| MAX16990ATCD/V+ | IC REG CTRLR BOOST/SEPIC 12TQFN | 1822 अर्डरमा थप |
|
| ADP3025JRU-REEL | DUAL OUTPUT POWER CONTROLLER | 11957 अर्डरमा थप |
|
| ISL6545AIBZ | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 11744 अर्डरमा थप |
|
| ADP1871ARMZ-0.3-R7 | SYNCHRONOUS BUCK CONTROLLER WITH | 9727 अर्डरमा थप |
|
| LTC1909-8EG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK SMBUS 28SSOP | 907 अर्डरमा थप |
|
| UC2825ADWTRG4 | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 852 अर्डरमा थप |
|
| MIC2183YQS-TR | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP | 899 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11036 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.67000 | $3.67 |
| 10 | $3.29762 | $32.9762 |
| 50 | $3.11726 | $155.863 |
| 100 | $2.70162 | $270.162 |
| 500 | $2.29984 | $1149.92 |
| 1000 | $1.93963 | $1939.63 |
| 2500 | $1.84265 | $4606.625 |
| 5000 | $1.77337 | $8866.85 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।