सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TPS40304DRCR |
| LIXINC Part # | TPS40304DRCR |
| निर्माता | Texas Instruments |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचिङ नियन्त्रकहरू |
| विवरण | IC REG CTRLR BUCK 10SON |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TPS40304DRCR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TPS40304DRCR |
| ब्रान्ड: | Texas Instruments |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचिङ नियन्त्रकहरू |
| निर्माता: | Texas Instruments |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट प्रकार: | Transistor Driver |
| समारोह: | Step-Down |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Buck |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| आउटपुट चरणहरू: | 1 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 3V ~ 20V |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 600kHz |
| कर्तव्य चक्र (अधिकतम): | 90% |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | Yes |
| घडी सिंक: | No |
| सिरियल इन्टरफेसहरू: | - |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable, Power Good, Soft Start |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-VSON (3x3) |
| ISL8843ABZ-T | ISL8843 - SINGLE-ENDED CURRENT M | 3494 अर्डरमा थप |
|
| LTC3863IMSE#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 862 अर्डरमा थप |
|
| LTC1628CG-PG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 858 अर्डरमा थप |
|
| UCC3808APWTR-2G4 | IC REG CTRLR PUSH-PULL 8TSSOP | 897 अर्डरमा थप |
|
| MIC38C43XYM | BICMOS CURRENT-MODE PWM CONTROLL | 5854 अर्डरमा थप |
|
| UCC28220DR | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 2853 अर्डरमा थप |
|
| UCC2808AN-2G4 | UCC2808A-2 LOW-POWER CURRENT-MOD | 1088 अर्डरमा थप |
|
| LTC3883IUH-1#WTRPBF | 1X PHBUCK DC/DC CNTR W/ DIG PWR | 854 अर्डरमा थप |
|
| LTC1628IG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 1713 अर्डरमा थप |
|
| UCC3813D-1 | UCC3813-1 LOW POWER ECONOMY BICM | 3703 अर्डरमा थप |
|
| MIC38C43-1BM | CURRENT-MODE PWM CONTROLLER | 1459 अर्डरमा थप |
|
| LTC1159CG-5#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 20SSOP | 986 अर्डरमा थप |
|
| TL2844BDR | IC REG CTRLR BST FLYBK CM 14SOIC | 890 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 13911 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.60000 | $2.6 |
| 3000 | $1.16356 | $3490.68 |
| 6000 | $1.12200 | $6732 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।