सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MAX1637EEE+T |
| LIXINC Part # | MAX1637EEE+T |
| निर्माता | Maxim Integrated |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचिङ नियन्त्रकहरू |
| विवरण | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MAX1637EEE+T PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MAX1637EEE+T |
| ब्रान्ड: | Maxim Integrated |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज नियामकहरू - dc dc स्विचिङ नियन्त्रकहरू |
| निर्माता: | Maxim Integrated |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| आउटपुट प्रकार: | Transistor Driver |
| समारोह: | Step-Down |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Positive |
| टोपोलोजी: | Buck |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| आउटपुट चरणहरू: | 1 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (vcc/vdd): | 3.15V ~ 5.5V |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 200kHz ~ 300kHz |
| कर्तव्य चक्र (अधिकतम): | 96% |
| सिंक्रोनस रेक्टिफायर: | Yes |
| घडी सिंक: | Yes |
| सिरियल इन्टरफेसहरू: | - |
| नियन्त्रण सुविधाहरू: | Enable |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-QSOP |
| LTC3805EDD#PBF | IC REG CTRLR FLYBACK 10DFN | 1395 अर्डरमा थप |
|
| LTC3864HMSE#PBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 1099 अर्डरमा थप |
|
| XC9220B095MR-G | 16V INPUT STEP-DOWN DCDC CONTROL | 910 अर्डरमा थप |
|
| LT8708ILWE#PBF | 80V BIDIRECTIONAL BUCK-BOOST CON | 1100 अर्डरमा थप |
|
| LM25141RGER | LM25141RGER | 807 अर्डरमा थप |
|
| LTC3727LXEUH-1#PBF | HIGH EFFICIENCY, 2-PHASE SYNCHRO | 947 अर्डरमा थप |
|
| LT1950IGN#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 16SSOP | 828 अर्डरमा थप |
|
| LTC1435ACG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 16SSOP | 871 अर्डरमा थप |
|
| LTC3859ALHFE#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 38TSSOP | 892 अर्डरमा थप |
|
| LTC3890HUH#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK/SEPIC 32QFN | 805 अर्डरमा थप |
|
| LTC7840EFE#TRPBF | DUAL PHASE/OUTPUT NON-SYNCH BOOS | 980 अर्डरमा थप |
|
| MAX8541EEE | PWM CONTROLLER | 4842 अर्डरमा थप |
|
| LTC3869IGN-2#PBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 2997 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10844 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.86200 | $4.862 |
| 2500 | $4.45659 | $11141.475 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।