सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MAX6035BAUR50+T |
| LIXINC Part # | MAX6035BAUR50+T |
| निर्माता | Maxim Integrated |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज सन्दर्भ |
| विवरण | IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MAX6035BAUR50+T PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MAX6035BAUR50+T |
| ब्रान्ड: | Maxim Integrated |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज सन्दर्भ |
| निर्माता: | Maxim Integrated |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सन्दर्भ प्रकार: | Series |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 5V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 10 mA |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| तापमान गुणांक: | 75ppm/°C |
| शोर - 0.1hz देखि 10hz: | 68µVp-p |
| शोर - 10hz देखि 10khz: | 48µVrms |
| भोल्टेज - इनपुट: | 6.9V ~ 33V |
| वर्तमान आपूर्ति: | 100µA |
| वर्तमान - क्याथोड: | - |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-23-3 |
| LM4128DMF-3.0 | THREE TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 1731 अर्डरमा थप |
|
| TL431BIDBZTG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% SOT23-3 | 821 अर्डरमा थप |
|
| TLVH431CDBZR | TLVH431 1.5% LOW-VOLTAGE WIDE-OP | 3338 अर्डरमा थप |
|
| LM431CCZX | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 808 अर्डरमा थप |
|
| LT1004IS8-1.2#TRPBF | IC VREF SHUNT 0.3% 8SOIC | 3125 अर्डरमा थप |
|
| ADR5040BRTZ-R2 | PRECISION MICROPOWER SHUNT MODE | 1705 अर्डरमा थप |
|
| LM4050CIM3X-4.1/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 807 अर्डरमा थप |
|
| LT1461BCS8-3.3#PBF | IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC | 1154 अर्डरमा थप |
|
| LM4040DIM3-8.2/NOPB | IC VREF SHUNT 8.192V SOT23-3 | 11908 अर्डरमा थप |
|
| LT1460EIS8-10#TRPBF | IC VREF SERIES 0.125% 8SOIC | 893 अर्डरमा थप |
|
| LTC6652AHMS8-2.5#PBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1647 अर्डरमा थप |
|
| MAX6331SUR-T | PROGRAMMABLE RESET IC | 819 अर्डरमा थप |
|
| ADR4533ARZ-R7 | IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC | 2846 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 19817 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.91000 | $1.91 |
| 2500 | $0.92400 | $2310 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।