सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| निर्माता | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज सन्दर्भ |
| विवरण | IC VREF SHUNT 0.075% 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LT1389BCS8-4.096#TRPBF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| ब्रान्ड: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज सन्दर्भ |
| निर्माता: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सन्दर्भ प्रकार: | Shunt |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 4.096V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 10 mA |
| सहिष्णुता: | ±0.075% |
| तापमान गुणांक: | 50ppm/°C |
| शोर - 0.1hz देखि 10hz: | 80µVp-p |
| शोर - 10hz देखि 10khz: | - |
| भोल्टेज - इनपुट: | - |
| वर्तमान आपूर्ति: | - |
| वर्तमान - क्याथोड: | 1 µA |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| MCP1501-30E/SN | IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC | 2217 अर्डरमा थप |
|
| ISL60002CIH312Z-TK | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 1732 अर्डरमा थप |
|
| LT6658BHDE-3#PBF | PRECDUALOUTPT,HIGHCURR,LOWNOISE, | 1181 अर्डरमा थप |
|
| MAX6008BESA | VOLTAGE REFERENCE | 2399 अर्डरमा थप |
|
| ZTL431AFTA | IC VREF SHUNT 20V 1% SOT23 | 1014 अर्डरमा थप |
|
| LTC6652AHMS8-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 816 अर्डरमा थप |
|
| MAX6034AEXR25-T | VOLTAGE REFERENCE | 18478 अर्डरमा थप |
|
| TLV431ACDBVRG4 | IC VREF SHUNT 6V 1% SOT23-5 | 865 अर्डरमा थप |
|
| TLVH431AQDBZR | IC VREF SHUNT 18V 1% SOT23-3 | 11573 अर्डरमा थप |
|
| REF192ESZ-REEL7 | IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC | 6389 अर्डरमा थप |
|
| TL431CPWR | TL431 - ADJUSTABLE PRECISION SHU | 3368 अर्डरमा थप |
|
| MAX6045BEUR-T | LDO VOLTAGE REFERENCES | 20676 अर्डरमा थप |
|
| MAX6138CEXR50 | VOLTAGE REFERENCE | 904 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10997 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.20000 | $4.2 |
| 2500 | $4.10526 | $10263.15 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।