सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TSM1011AIST |
| LIXINC Part # | TSM1011AIST |
| निर्माता | STMicroelectronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - भोल्टेज सन्दर्भ |
| विवरण | IC VREF SERIES 1% 8MINISO |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TSM1011AIST PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TSM1011AIST |
| ब्रान्ड: | STMicroelectronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - भोल्टेज सन्दर्भ |
| निर्माता: | STMicroelectronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| सन्दर्भ प्रकार: | Series |
| आउटपुट प्रकार: | Fixed |
| भोल्टेज - आउटपुट (मिनट / निश्चित): | 2.545V |
| भोल्टेज - आउटपुट (अधिकतम): | - |
| वर्तमान - आउटपुट: | 1 mA |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| तापमान गुणांक: | - |
| शोर - 0.1hz देखि 10hz: | - |
| शोर - 10hz देखि 10khz: | - |
| भोल्टेज - इनपुट: | 4.5V ~ 28V |
| वर्तमान आपूर्ति: | 50mA |
| वर्तमान - क्याथोड: | - |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 105°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-MiniSO |
| ADR06AKS-R2 | PRECISION 3.0V VOLTAGE REFERENCE | 3418 अर्डरमा थप |
|
| TL431BCDRG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% 8SOIC | 862 अर्डरमा थप |
|
| REF03GP | 2.5V VOLTAGE REFERENCE | 31475 अर्डरमा थप |
|
| REF3440IDBVR | IC VREF SER 4.096V 0.05% SOT23-6 | 1916 अर्डरमा थप |
|
| LM385Z-1.2G | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 18652 अर्डरमा थप |
|
| LM4040CIM3X-2.5/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 11088 अर्डरमा थप |
|
| TL4050C25IDBZT | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 1607 अर्डरमा थप |
|
| AD588TQ/883B | VOLTAGE REFERENCE, 5V, BIPOLAR, | 2865 अर्डरमा थप |
|
| LM285AMX-1.2 | VOLTAGE REFERENCE | 3244 अर्डरमा थप |
|
| REF3140AIDBZTG4 | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 876 अर्डरमा थप |
|
| REF02EZ | IC VREF SERIES 0.3% 8CERDIP | 1198 अर्डरमा थप |
|
| LTC6655CHMS8-2.5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1157 अर्डरमा थप |
|
| LM4040D25IDBZT | IC VREF SHUNT 1% SOT23-3 | 1334 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10880 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11000 | $1.11 |
| 4000 | $0.53424 | $2136.96 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।