सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | S-80143BLPF-JE4TFU |
| LIXINC Part # | S-80143BLPF-JE4TFU |
| निर्माता | ABLIC U.S.A. Inc. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - पर्यवेक्षकहरू |
| विवरण | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | S-80143BLPF-JE4TFU PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | S-80143BLPF-JE4TFU |
| ब्रान्ड: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - पर्यवेक्षकहरू |
| निर्माता: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| श्रृंखला: | S-801 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रकार: | Voltage Detector |
| अनुगमन भोल्टेज संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - थ्रेसहोल्ड: | 4.3V |
| आउटपुट: | Push-Pull, Totem Pole |
| रिसेट: | Active Low |
| रिसेट टाइमआउट: | 65ms Minimum |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 4-SMD, Flat Leads |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SNT-4A |
| BU4334F-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4SOP | 900 अर्डरमा थप |
|
| XC6122A534MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 924 अर्डरमा थप |
|
| MAX6326XR24+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 3409 अर्डरमा थप |
|
| ASM810SEURF-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 | 18840 अर्डरमा थप |
|
| MCP1316MT-30HE/OT | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 3744 अर्डरमा थप |
|
| NCV305LSQ23T1G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 78876 अर्डरमा थप |
|
| R3111Q301C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 423856 अर्डरमा थप |
|
| MAX6394US317D2/V+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 18458 अर्डरमा थप |
|
| MAX6468XS22D3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 | 1777 अर्डरमा थप |
|
| R3112Q301C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 991 अर्डरमा थप |
|
| ADM1817-20AKS-RL7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 27845 अर्डरमा थप |
|
| MAX6389XS44D3+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SC70-4 | 132440839 अर्डरमा थप |
|
| MAX6351UVUT+ | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6 | 3424 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10978 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29192 | $0.29192 |
| 5000 | $0.28599 | $1429.95 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।