सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | R3116N401A-TR-FE |
| LIXINC Part # | R3116N401A-TR-FE |
| निर्माता | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - पर्यवेक्षकहरू |
| विवरण | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | R3116N401A-TR-FE PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | R3116N401A-TR-FE |
| ब्रान्ड: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - पर्यवेक्षकहरू |
| निर्माता: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| श्रृंखला: | R3116x |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रकार: | Voltage Detector |
| अनुगमन भोल्टेज संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - थ्रेसहोल्ड: | 4V |
| आउटपुट: | Open Drain or Open Collector |
| रिसेट: | Active Low |
| रिसेट टाइमआउट: | 85ms Minimum |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SC-74A, SOT-753 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-23-5 |
| S-1000N17-I4T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 940 अर्डरमा थप |
|
| MAX698CPA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP | 575641 अर्डरमा थप |
|
| S-80150ANPF-JDBTFU | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 900 अर्डरमा थप |
|
| HIP6502CB-T | IC SUP (CONT FACTORY FOR TECH) | 1940 अर्डरमा थप |
|
| BD5249FVE-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5VSOF | 807 अर्डरमा थप |
|
| MAX691CPE+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16DIP | 759350 अर्डरमा थप |
|
| MAX818MCSA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 512198 अर्डरमा थप |
|
| ADM693AR-REEL | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC | 5442 अर्डरमा थप |
|
| MIC2774L-23YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 3887 अर्डरमा थप |
|
| S-80813CLNB-B7RT2G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 977 अर्डरमा थप |
|
| MIC2774N-25YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 926 अर्डरमा थप |
|
| XC6123A542ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 864 अर्डरमा थप |
|
| XC6123A442ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 820 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10871 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29203 | $0.29203 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।