सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MAX34440ETLA1+T |
| LIXINC Part # | MAX34440ETLA1+T |
| निर्माता | Maxim Integrated |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - बिजुली आपूर्ति नियन्त्रकहरू, मनिटरहरू |
| विवरण | IC PS MANAGER PMBUS 6CH 40TQFN |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MAX34440ETLA1+T PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MAX34440ETLA1+T |
| ब्रान्ड: | Maxim Integrated |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - बिजुली आपूर्ति नियन्त्रकहरू, मनिटरहरू |
| निर्माता: | Maxim Integrated |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| अनुप्रयोगहरू: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| भोल्टेज - इनपुट: | - |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 2.7V ~ 5.5V |
| वर्तमान आपूर्ति: | 2.5 mA |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 40-TQFN (6x6) |
| LTC2992HDE#TRPBF | IC PWR MONITOR DUAL WIDE 16DFN | 859 अर्डरमा थप |
|
| DS1632 | POWER-FAIL AND RESET CONTROLLER | 5884 अर्डरमा थप |
|
| LTC4151IDD-1#PBF | IC CURRENT MONITOR(12BIT) 10DFN | 876 अर्डरमा थप |
|
| LTC3766MPUFD#PBF | IC CONTROLLER SYNCH 28QFN | 842 अर्डरमा थप |
|
| LTC2945HUD#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12QFN | 2128 अर्डरमा थप |
|
| ISL62392CHRTZ-T | IC PWR SUPPLY CTRLR 28TQFN | 821 अर्डरमा थप |
|
| ES1021QI | IC CTRLR HOT SWAP QFN | 820 अर्डरमा थप |
|
| LTC2945CUD-1#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12-QFN | 861 अर्डरमा थप |
|
| TEA1892TS/1H | IC SECONDARY SIDE CTRLR 6TSOP | 3813 अर्डरमा थप |
|
| NCV360SNT1G | IC REG OVLO 20V 5TSOP | 865 अर्डरमा थप |
|
| SG3543N | IC POWER SUPPLY SUPERVISOR 16DIP | 9476 अर्डरमा थप |
|
| ADM1168ASTZ-RL7 | SUPER SEQUENCER AND MONITOR WITH | 1313 अर्डरमा थप |
|
| LT3804EFE#PBF | IC SECONDARY SIDE CTRLR 28TSSOP | 860 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10965 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.73100 | $3.731 |
| 2500 | $3.45041 | $8626.025 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।