सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LTC4269IDKD-2#PBF |
| LIXINC Part # | LTC4269IDKD-2#PBF |
| निर्माता | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - इथरनेट (poe) नियन्त्रकहरूमा पावर |
| विवरण | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 32DFN |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LTC4269IDKD-2#PBF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LTC4269IDKD-2#PBF |
| ब्रान्ड: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - इथरनेट (poe) नियन्त्रकहरूमा पावर |
| निर्माता: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रकार: | Controller (PD), DC/DC |
| च्यानलहरूको संख्या: | 1 |
| शक्ति - अधिकतम: | 25.5 W |
| आन्तरिक स्विच(हरू): | Yes |
| सहायक भावना: | Yes |
| मापदण्डहरू: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 37.2V ~ 60V |
| वर्तमान आपूर्ति: | 1.35mA (Max) |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 32-WFDFN Exposed Pad |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 32-DFN (7x4) |
| SI3480-A01-GMR | IC POE CNTRL 4/8 PORT 20QFN | 961 अर्डरमा थप |
|
| NCP1082DER2G | SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO | 18370 अर्डरमा थप |
|
| LT4275BHDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 900 अर्डरमा थप |
|
| MCZ34670EGR2 | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 20SOIC | 899 अर्डरमा थप |
|
| TPS2378DDAR | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOPWR | 24605 अर्डरमा थप |
|
| LT4294HDD#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 958 अर्डरमा थप |
|
| NCP1092DBRG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8TSSOP | 933 अर्डरमा थप |
|
| LTC4263IDE#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 14DFN | 4278 अर्डरमा थप |
|
| LTC4267CGN-3#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 16SSOP | 1216 अर्डरमा थप |
|
| LTC4257IDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8DFN | 1957 अर्डरमा थप |
|
| SI3471A-A01-IMR | SINGLE ETHERNET PORT 90W 802.3BT | 859 अर्डरमा थप |
|
| NCP1090DG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOIC | 2211166 अर्डरमा थप |
|
| TPS2388RTQT | IC POE CNTRL 8 CHANNEL 56QFN | 825 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10860 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75474 | $4.75474 |
| 208 | $4.59938 | $956.67104 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।