सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ZNBG2000X10TC |
| LIXINC Part # | ZNBG2000X10TC |
| निर्माता | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - पावर व्यवस्थापन - विशेष |
| विवरण | IC GENERATOR 2BIAS 2.2V 10-MSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ZNBG2000X10TC PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ZNBG2000X10TC |
| ब्रान्ड: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - पावर व्यवस्थापन - विशेष |
| निर्माता: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| अनुप्रयोगहरू: | Bias Controller |
| वर्तमान आपूर्ति: | 24mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 5V ~ 12V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 80°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-MSOP |
| PT8A3234PE | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 969 अर्डरमा थप |
|
| WM8326GEFL00E/RV | IC REG BUCK 81QFN | 829 अर्डरमा थप |
|
| AS3709-BQFM-02 | IC REGULATOR 32QFN | 839 अर्डरमा थप |
|
| MAX16922ATPG/V+ | IC DCDC CONV STPDN DL LDO 20TQFN | 848 अर्डरमा थप |
|
| PT8A3270PEX | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 886 अर्डरमा थप |
|
| LP3906SQ-TKXII/NOPB | IC REG BUCK/LDO DUAL 1.5A 300MA | 909 अर्डरमा थप |
|
| MAX5043ETN+T | IC PWR W/MOSFET HS 56-TQFN | 926 अर्डरमा थप |
|
| MC34PF8100CGEP | IC POWER MANAGEMENT I.MX8QM | 954 अर्डरमा थप |
|
| PACVGA200QR | VGA PORT COMPANION 75OHM 24QSOP | 805 अर्डरमा थप |
|
| MAX17014AETM+T | IC PWR SUPPLY MULT-OUTP 48TQFN | 5924 अर्डरमा थप |
|
| ISL97522IRZ-TK | IC SUPPLY CTRL 4CH TFT-LCD 38QFN | 841 अर्डरमा थप |
|
| AT73C213 | IC PWR MGMT FOR MOBILES 32QFN | 945 अर्डरमा थप |
|
| U6803B-MFP | IC DRIVER TRPL THERMAL MON 8SOIC | 855 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10972 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।