सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ISL6730BFUZ |
| LIXINC Part # | ISL6730BFUZ |
| निर्माता | Intersil (Renesas Electronics America) |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - pfc (पावर कारक सुधार) |
| विवरण | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ISL6730BFUZ PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ISL6730BFUZ |
| ब्रान्ड: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - pfc (पावर कारक सुधार) |
| निर्माता: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| मोड: | Continuous Conduction (CCM) |
| आवृत्ति - स्विचिंग: | 64kHz |
| वर्तमान - स्टार्टअप: | 106 µA |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 15V ~ 20V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-MSOP |
| UC2854BQ | 1.5A, 120KHZ BIPOLAR, PQCC20 | 5983 अर्डरमा थप |
|
| LT1248CS#TRPBF | IC PFC CTR AVERAGE 300KHZ 16SOIC | 848 अर्डरमा थप |
|
| UCC2819APWR | UCC2819A BICMOS POWER FACTOR PRE | 2318 अर्डरमा थप |
|
| UCC2818MDREP | IC PFC CTR AVERAGE 220KHZ 16SOIC | 2749 अर्डरमा थप |
|
| L4981BD | IC PFC CTR AVER CURR 100KHZ 20SO | 1640 अर्डरमा थप |
|
| L6563ATR | IC PFC CTRLR TRANSITION 14SO | 850 अर्डरमा थप |
|
| UC2852N | UC2852 HIGH POWER-FACTOR PRE-REG | 6356 अर्डरमा थप |
|
| NCP1910A65DWR2G | POWER FACTOR CONTROLLER, CURRENT | 2967 अर्डरमा थप |
|
| UC3854NG4 | UC3854 HIGH POWER FACTOR PRE-REG | 941 अर्डरमा थप |
|
| UCC28516DW | UCC28516 ADVANCED PFC/PWM COMBIN | 17304 अर्डरमा थप |
|
| ISL6730BFUZ-T | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP | 841 अर्डरमा थप |
|
| PFS7525H | IC PFC CTRLR CCM 123KHZ 16ESIP | 812 अर्डरमा थप |
|
| TEA19162T/2J | IC PFC CTRLR DCM 134KHZ 8SO | 956 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10947 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.35270 | $1.3527 |
| 1960 | $1.30297 | $2553.8212 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।