सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LV8549M-TLM-H |
| LIXINC Part # | LV8549M-TLM-H |
| निर्माता | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - मोटर चालक, नियन्त्रकहरू |
| विवरण | IC MTR DRVR BIPOLAR 4-16V 10MFPS |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LV8549M-TLM-H PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LV8549M-TLM-H |
| ब्रान्ड: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - मोटर चालक, नियन्त्रकहरू |
| निर्माता: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| मोटर प्रकार - stepper: | Bipolar |
| मोटर प्रकार - एसी, डीसी: | - |
| समारोह: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Half Bridge (4) |
| इन्टरफेस: | Parallel |
| प्रविधि: | Bi-CMOS |
| चरण संकल्प: | - |
| अनुप्रयोगहरू: | General Purpose |
| वर्तमान - आउटपुट: | 1A |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 4V ~ 16V |
| भोल्टेज - लोड: | 4V ~ 16V |
| सञ्चालन तापमान: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 10-LSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-MFPS |
| BA6247 | IC MOTOR DRIVER 8V-18V 10HSIP | 870 अर्डरमा थप |
|
| LV8827LF-TLM-H | IC MOTOR DRIVER 8V-35V 24VQFN | 819 अर्डरमा थप |
|
| TMC4331A-LA | IC MOTOR DRIVER 32QFN | 816 अर्डरमा थप |
|
| UC3625NG4 | IC MOTOR DRIVER 10V-18V 28DIP | 938 अर्डरमा थप |
|
| A3959SLBTR | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 24SOIC | 882 अर्डरमा थप |
|
| A3955SLBTR | IC MTR DRV BIPLR 4.5-5.5V 16SOIC | 923 अर्डरमा थप |
|
| A3932SLDTR-T | IC MOTOR DRIVER 18V-50V 38TSSOP | 863 अर्डरमा थप |
|
| U209B-MFPG3 | IC MOTOR DRIVER 13V-16.8V 16SO | 833 अर्डरमा थप |
|
| TMC4671-ES | IC MOTOR DRIVER MULTIPHASE 76QFN | 987 अर्डरमा थप |
|
| TMC5160-TA | IC MTR DRVR BIPOLAR 8-60V 48TQFP | 961 अर्डरमा थप |
|
| DRV3210QPHPRQ1 | IC MTR DRIVER 5.3V-28.5V 48HTQFP | 821 अर्डरमा थप |
|
| NCP5426SN13T1 | IC MOTOR DRIVER 12V 5TSOP | 985 अर्डरमा थप |
|
| LM628N-6/NOPB | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 28DIP | 952 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10952 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।