सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | IRSM836-035MATR |
| LIXINC Part # | IRSM836-035MATR |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - मोटर चालक, नियन्त्रकहरू |
| विवरण | IRSM836 - INTELLIGENT POWER MODU |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | IRSM836-035MATR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | IRSM836-035MATR |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - मोटर चालक, नियन्त्रकहरू |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| मोटर प्रकार - stepper: | - |
| मोटर प्रकार - एसी, डीसी: | AC, Synchronous |
| समारोह: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| आउटपुट कन्फिगरेसन: | Half Bridge (3) |
| इन्टरफेस: | Parallel |
| प्रविधि: | UMOS |
| चरण संकल्प: | - |
| अनुप्रयोगहरू: | Appliance |
| वर्तमान - आउटपुट: | 3A |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 13.5V ~ 16.5V |
| भोल्टेज - लोड: | 400V (Max) |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 36-PowerVQFN |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 36-PQFN (12x12) |
| DRV8353RHRGZR | IC MTR DRV MULTIPHAS 6-95V 48QFN | 896 अर्डरमा थप |
|
| L6470HTR | IC MTR DRV BIPLR 3.3/5V 28HTSSOP | 14372 अर्डरमा थप |
|
| TPIC2060ADFDRG4 | IC MOTOR DRVR 3.3/5/12V 56HTSSOP | 867 अर्डरमा थप |
|
| IMC101TT038XUMA1 | IC MOTOR DRIVER 3V-5.5V TSSOP-38 | 2777 अर्डरमा थप |
|
| A5984GLPTR-T | IC MTR DRV BIPOLAR 8-40V 24TSSOP | 976 अर्डरमा थप |
|
| BU24024GU-E2 | IC MTR DRV BIPLR 2.7-3.6V 85VCSP | 3310 अर्डरमा थप |
|
| MC34GD3000EPR2 | IC MOTOR DRIVER 6V-58V 56QFN | 886 अर्डरमा थप |
|
| LB11847-E | MOTION CONTROL ELECTRONIC | 1280 अर्डरमा थप |
|
| MP6508GF | IC MTR DRV BIPLR 2.7-18V 16TSSOP | 945921 अर्डरमा थप |
|
| L99H01XP | IC MOTOR DRVR 6V-28V 36POWERSSO | 951 अर्डरमा थप |
|
| ZXBM2004Q16TC | IC MOTOR DRIVER 4.7V-18V 16QSOP | 1007 अर्डरमा थप |
|
| MCP8025T-115E/MP | IC MOTOR DRIVER 6V-19V 40QFN | 901 अर्डरमा थप |
|
| E-L6258EX | IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO | 908 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 12572 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.13000 | $3.13 |
| 2000 | $3.13000 | $6260 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।