सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LC5225S |
| LIXINC Part # | LC5225S |
| निर्माता | Sanken Electric Co., Ltd. |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic- नेतृत्व ड्राइभरहरू |
| विवरण | IC LED DRVR OFFL DIM 400MA 8SOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LC5225S PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LC5225S |
| ब्रान्ड: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic- नेतृत्व ड्राइभरहरू |
| निर्माता: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Not For New Designs |
| प्रकार: | AC DC Offline Switcher |
| टोपोलोजी: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| आन्तरिक स्विच(हरू): | Yes |
| आउटपुट संख्या: | 1 |
| भोल्टेज - आपूर्ति (मिनट): | 25V |
| भोल्टेज - आपूर्ति (अधिकतम): | 400V |
| भोल्टेज - आउटपुट: | - |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 400mA |
| आवृत्ति: | - |
| मधुरो हुँदै: | PWM |
| अनुप्रयोगहरू: | - |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOP |
| SP6686ER-L/TR | IC LED DRIVER RGLTR 400MA 10DFN | 893 अर्डरमा थप |
|
| MPQ4425AGQB-AEC1-P | HIGH EFFICIENCY 1.5A, 36V, 2.2MH | 1436 अर्डरमा थप |
|
| LM2791LD-L/NOPB | LED DRIVER, 2-SEGMENT, CMOS | 948 अर्डरमा थप |
|
| MP3304CDD-LF-Z | IC LED DRIVER | 5926 अर्डरमा थप |
|
| MP3307GJ-Z | 2.7V-5.5VIN, 35V, UP TO 2.2MHZ B | 3886 अर्डरमा थप |
|
| LT3763EFE#TRPBF | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28TSSOP | 3397 अर्डरमा थप |
|
| MP4032-1GS | IC LED DRIVER | 855981 अर्डरमा थप |
|
| HV9910BNG-G | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16SOIC | 1268 अर्डरमा थप |
|
| NCL30082B2DR2G | IC LED DVR CURR MODE 8SOIC | 18452 अर्डरमा थप |
|
| MPQ2483ADQ-LF-Z | INDUSTRIAL GRADE, 2.5A/55V PROG | 890 अर्डरमा थप |
|
| MAX1576ETG | WHITE LED 1X/1.5X CHARGE PUMP | 39234 अर्डरमा थप |
|
| MP1518DJE-LF-Z | IC LED DRIVER | 3803 अर्डरमा थप |
|
| TPS61195RUYR | IC LED DRIVER RGLTR DIM 28WQFN | 891 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10852 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.22960 | $1.2296 |
| 1000 | $1.22960 | $1229.6 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।