सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | SC1205CSTRT |
| LIXINC Part # | SC1205CSTRT |
| निर्माता | Semtech |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - गेट चालकहरू |
| विवरण | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | SC1205CSTRT PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | SC1205CSTRT |
| ब्रान्ड: | Semtech |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - गेट चालकहरू |
| निर्माता: | Semtech |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| संचालित कन्फिगरेसन: | Half-Bridge |
| च्यानल प्रकार: | Synchronous |
| चालकहरूको संख्या: | 2 |
| गेट प्रकार: | N-Channel MOSFET |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 4.15V ~ 6V |
| तर्क भोल्टेज - vil, vih: | 0.8V, 2V |
| वर्तमान - शिखर आउटपुट (स्रोत, सिंक): | 3A, 3A |
| इनपुट प्रकार: | Non-Inverting |
| उच्च पक्ष भोल्टेज - अधिकतम (बुटस्ट्र्याप): | 25 V |
| उदय / पतन समय (टाइप): | 14ns, 12ns |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SO |
| IXDN502D1T/R | IC GATE DRVR LOW-SIDE 6DFN | 826 अर्डरमा थप |
|
| IRS2332DJTRPBF | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 44PLCC | 988 अर्डरमा थप |
|
| LM5111-1MY | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP | 911 अर्डरमा थप |
|
| TC4431EJA | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8CERDIP | 907 अर्डरमा थप |
|
| IR2106STR | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 932 अर्डरमा थप |
|
| IRS21953SPBF | IC GATE DRVR HALF BRD/LOW 16SOIC | 925 अर्डरमा थप |
|
| MIC4424BM | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 955 अर्डरमा थप |
|
| IR2112-1PBF | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 14DIP | 915 अर्डरमा थप |
|
| HIP6602ACBT-T | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 3488 अर्डरमा थप |
|
| NCV75215DB001R2G | NCV75215DB001R2G | 953 अर्डरमा थप |
|
| NCP51820AMNTWG | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE HI SPD | 4415 अर्डरमा थप |
|
| IGD616 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE MODULE | 964 अर्डरमा थप |
|
| ISL78444AVEZ | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 14HTSSOP | 959 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10839 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।