सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | IRS2106PBF |
| LIXINC Part # | IRS2106PBF |
| निर्माता | IR (Infineon Technologies) |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › pmic - गेट चालकहरू |
| विवरण | IC GATE DRV HI-SIDE/LO-SIDE 8DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | IRS2106PBF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | IRS2106PBF |
| ब्रान्ड: | IR (Infineon Technologies) |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | pmic - गेट चालकहरू |
| निर्माता: | IR (Infineon Technologies) |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| संचालित कन्फिगरेसन: | High-Side or Low-Side |
| च्यानल प्रकार: | Independent |
| चालकहरूको संख्या: | 2 |
| गेट प्रकार: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 10V ~ 20V |
| तर्क भोल्टेज - vil, vih: | 0.8V, 2.5V |
| वर्तमान - शिखर आउटपुट (स्रोत, सिंक): | 290mA, 600mA |
| इनपुट प्रकार: | Non-Inverting |
| उच्च पक्ष भोल्टेज - अधिकतम (बुटस्ट्र्याप): | 600 V |
| उदय / पतन समय (टाइप): | 100ns, 35ns |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-PDIP |
| LM5100CSD/NOPB | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 800 अर्डरमा थप |
|
| TC4626EOE713 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 16SOIC | 848 अर्डरमा थप |
|
| FAN3227CMX | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 14173488 अर्डरमा थप |
|
| 2DMB51008CC | GATE DRIVER (+15V,-10V) | 1190 अर्डरमा थप |
|
| MAX5055BASA+ | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 5706 अर्डरमा थप |
|
| BD16952EFV-ME2 | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 24HTSSOP | 8726 अर्डरमा थप |
|
| IR2125STRPBF | IC GATE DRVR HIGH-SIDE 16SOIC | 2381 अर्डरमा थप |
|
| LM5104M-TI | HALF BRIDGE BASED PERIPHERAL DRI | 2836 अर्डरमा थप |
|
| IRS21091STRPBF | IRS21091 - GATE DRIVER | 2220 अर्डरमा थप |
|
| FAN7383MX | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14SOP | 818 अर्डरमा थप |
|
| LM5107MAX/NOPB | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 1259810830 अर्डरमा थप |
|
| TC426MJA | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8CERDIP | 900 अर्डरमा थप |
|
| TPS28225TDRQ1 | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 3410 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11012 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.42000 | $2.42 |
| 10 | $2.17136 | $21.7136 |
| 100 | $1.74515 | $174.515 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।