सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AT49F008AT-90RI |
| LIXINC Part # | AT49F008AT-90RI |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 44SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AT49F008AT-90RI PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AT49F008AT-90RI |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| मेमोरी प्रकार: | Non-Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | FLASH |
| प्रविधि: | FLASH |
| मेमोरी आकार: | 8Mb (1M x 8, 512K x 16) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | Parallel |
| घडी आवृत्ति: | - |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | 50µs |
| पहुँच समय: | 90 ns |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 4.5V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 44-SOIC (0.525", 13.34mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 44-SOIC |
| MT35XL256ABA2G12-0AAT | IC FLASH 256MBIT XCCELA 24TPBGA | 962 अर्डरमा थप |
|
| MT46H32M32LFCG-6 IT:A TR | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 152VFBGA | 876 अर्डरमा थप |
|
| MT53D1G32D4NQ-062 WT ES:D | LPDDR4 32G 1GX32 FBGA QDP | 875 अर्डरमा थप |
|
| MT53B1DBNP-DC | IC DRAM 200WFBGA | 849 अर्डरमा थप |
|
| 7024S17JI8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 841 अर्डरमा थप |
|
| MT53D768M64D8SQ-053 WT ES:E TR | IC DRAM 48GBIT 1866MHZ 556VFBGA | 827 अर्डरमा थप |
|
| S99-50263 | IC FLASH NOR | 991 अर्डरमा थप |
|
| 7050S25PQF | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 132PQFP | 934 अर्डरमा थप |
|
| MT29F1T08CLHBBG1-3R:B | IC MLC 128GX8 272VBGA | 877 अर्डरमा थप |
|
| MT29C4G48MAZAPAKD-5 IT TR | IC FLASH RAM 4GBIT PAR 137TFBGA | 853 अर्डरमा थप |
|
| S29GL064S90BHA043 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48FBGA | 936 अर्डरमा थप |
|
| M58LR128KT85ZB6E | IC FLASH 128MBIT PAR 56VFBGA | 883 अर्डरमा थप |
|
| EDFA364A3MA-GD-F-R TR | IC DRAM 16GBIT PARALLEL 800MHZ | 850 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10862 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।