सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | EM6HE08EW3F-10IH |
| LIXINC Part # | EM6HE08EW3F-10IH |
| निर्माता | Etron Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 78FBGA |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | EM6HE08EW3F-10IH PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | EM6HE08EW3F-10IH |
| ब्रान्ड: | Etron Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Etron Technology |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| मेमोरी प्रकार: | Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | DRAM |
| प्रविधि: | SDRAM - DDR3L |
| मेमोरी आकार: | 4Gb (512M x 8) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | Parallel |
| घडी आवृत्ति: | 933 MHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | 15ns |
| पहुँच समय: | 20 ns |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 1.283V ~ 1.45V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 95°C (TC) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 78-TFBGA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 78-FBGA (9x10.6) |
| AK93C95AF | IC EEPROM 32KBIT SPI 8SOP | 825 अर्डरमा थप |
|
| MT29F2T08CUCBBK9-37ES:B | IC FLASH 2TB PARALLEL 267MHZ | 808 अर्डरमा थप |
|
| 71V30S25TFI8 | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP | 988 अर्डरमा थप |
|
| CAT25640VI-GT3E | IC EEPROM 64KBIT SPI 8SOIC | 823 अर्डरमा थप |
|
| M58LR256KT70ZQ5F TR | IC FLASH 256MBIT PAR 88TFBGA | 919 अर्डरमा थप |
|
| 7015S15J8/E | IC SRAM 72KBIT PARALLEL 68PLCC | 877 अर्डरमा थप |
|
| VM29LV040B-120JC | IC MEMORY NOR | 956 अर्डरमा थप |
|
| MT29TZZZ7D7DKLAH-107 W.9B7 | ALL IN ONE MCP 280G | 891 अर्डरमा थप |
|
| MT29F1G16ABBEAH4:E | IC FLASH 1GBIT PARALLEL 63VFBGA | 872 अर्डरमा थप |
|
| MT47H256M8THN-25E:M | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 63FBGA | 887 अर्डरमा थप |
|
| CG8370AM | IC PSOC4 | 836 अर्डरमा थप |
|
| MT41K256M16TW-17 XIT:P | IC SDRAM 4GBIT 800MHZ 96FBGA | 924 अर्डरमा थप |
|
| W29GL128CH9C | IC FLSH 128MBIT PARALLEL 56TFBGA | 952 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10858 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।