सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 7008L55PFI |
| LIXINC Part # | 7008L55PFI |
| निर्माता | Renesas Electronics America |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC SRAM 512KBIT PARALLEL 100TQFP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 7008L55PFI PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 7008L55PFI |
| ब्रान्ड: | Renesas Electronics America |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Renesas Electronics America |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| मेमोरी प्रकार: | Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | SRAM |
| प्रविधि: | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| मेमोरी आकार: | 512Kb (64K x 8) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | Parallel |
| घडी आवृत्ति: | - |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | 55ns |
| पहुँच समय: | 55 ns |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 4.5V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 100-LQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 100-TQFP (14x14) |
| AT49SV322D-80CU | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 48CBGA | 896 अर्डरमा थप |
|
| MT29F128G08AMAAAC5-Z:A | IC FLASH 128GBIT PARALLEL 52VLGA | 961 अर्डरमा थप |
|
| CG7884AA | IC SRAM MICROPOWER | 987 अर्डरमा थप |
|
| M29F400FT55N3F2 TR | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 44SO | 970 अर्डरमा थप |
|
| S99-50314 | IC GATE NOR | 901 अर्डरमा थप |
|
| MT28GU512AAA2EGC-0AAT | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64TBGA | 981 अर्डरमा थप |
|
| S98WS512P00FW0020 | IC GATE NOR | 889 अर्डरमा थप |
|
| 25LC040A/S16K | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ DIE | 902 अर्डरमा थप |
|
| AK93C55BH | IC EEPROM 2KBIT SPI 8MSOP | 944 अर्डरमा थप |
|
| MT29F8G16ABACAH4:C TR | IC FLASH 8GBIT PARALLEL 63VFBGA | 966 अर्डरमा थप |
|
| 47C16-I/S16K | IC EERAM 16KBIT I2C 1MHZ DIE | 941 अर्डरमा थप |
|
| M27W101-80K6 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 838 अर्डरमा थप |
|
| MT46H32M32LFJG-6:A | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 168VFBGA | 924 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10875 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।