सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | IS45VM16800H-75BLA1 |
| LIXINC Part # | IS45VM16800H-75BLA1 |
| निर्माता | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54TFBGA |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | IS45VM16800H-75BLA1 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | IS45VM16800H-75BLA1 |
| ब्रान्ड: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| श्रृंखला: | Automotive, AEC-Q100 |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| मेमोरी प्रकार: | Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | DRAM |
| प्रविधि: | SDRAM - Mobile |
| मेमोरी आकार: | 128Mb (8M x 16) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | Parallel |
| घडी आवृत्ति: | 133 MHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | - |
| पहुँच समय: | 5.5 ns |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 1.7V ~ 1.95V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 54-TFBGA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 54-TFBGA (8x8) |
| MT28F400B5WP-8 TET TR | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TSOP I | 867 अर्डरमा थप |
|
| W25Q16DWSNIG TR | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 850 अर्डरमा थप |
|
| CY14B256L-SZ45XIT | IC NVSRAM 256KBIT PAR 32SOIC | 898 अर्डरमा थप |
|
| IS61NLP102418-250B3I | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA | 990 अर्डरमा थप |
|
| 7024S55JI | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 816 अर्डरमा थप |
|
| MT48LC16M8A2FB-7E:G | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 60FBGA | 950 अर्डरमा थप |
|
| S34ML01G100BHA000 | IC FLASH 1G PARALLEL 63BGA | 931 अर्डरमा थप |
|
| S29AL008J55TFAR23 | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP I | 969 अर्डरमा थप |
|
| FM24V02-GTR | IC FRAM 256KBIT I2C 3.4MHZ 8SOIC | 919 अर्डरमा थप |
|
| 70V05S25PF8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 64TQFP | 999 अर्डरमा थप |
|
| IDT71V416S10PHI8 | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 998 अर्डरमा थप |
|
| STK17T88-RF45TR | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 995 अर्डरमा थप |
|
| MT29F64G08CBHGBJ4-3RES:G TR | IC FLASH 64GBIT PARALLEL 132VBGA | 902 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10969 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।