सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CY7C1021CV26-15VXET |
| LIXINC Part # | CY7C1021CV26-15VXET |
| निर्माता | Cypress Semiconductor |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44SOJ |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CY7C1021CV26-15VXET PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CY7C1021CV26-15VXET |
| ब्रान्ड: | Cypress Semiconductor |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Cypress Semiconductor |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| मेमोरी प्रकार: | Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | SRAM |
| प्रविधि: | SRAM - Asynchronous |
| मेमोरी आकार: | 1Mb (64K x 16) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | Parallel |
| घडी आवृत्ति: | - |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | 15ns |
| पहुँच समय: | 15 ns |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 2.5V ~ 2.7V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 44-SOJ |
| M29W256GH70ZS6F TR | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64FBGA | 879 अर्डरमा थप |
|
| AT45DB041D-SSU | IC FLASH 4MBIT SPI 66MHZ 8SOIC | 980 अर्डरमा थप |
|
| 70V631S10PRFI8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 128TQFP | 876 अर्डरमा थप |
|
| AT49F001-90TI | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP | 839 अर्डरमा थप |
|
| AT27C010L-55JC | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 887 अर्डरमा थप |
|
| IDT71V3577SA85BG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 940 अर्डरमा थप |
|
| W25Q80BLSNIG TR | IC FLASH 8MBIT SPI 80MHZ 8SOIC | 877 अर्डरमा थप |
|
| AT24C04Y1-10YI-1.8 | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8MAP | 825 अर्डरमा थप |
|
| CAT24C256ZD2IGT2 | IC EEPROM 256KBIT I2C 1MHZ 8TDFN | 837 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1512LV18-250BZXC | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA | 863 अर्डरमा थप |
|
| 70T659S12DR | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 208PQFP | 857 अर्डरमा थप |
|
| M29W400DB55ZE6E | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TFBGA | 944 अर्डरमा थप |
|
| IDT71024S12Y8 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 871 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10867 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।