सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AT24C64-10PI-2.5 |
| LIXINC Part # | AT24C64-10PI-2.5 |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC EEPROM 64KBIT I2C 400KHZ 8DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AT24C64-10PI-2.5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AT24C64-10PI-2.5 |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| मेमोरी प्रकार: | Non-Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | EEPROM |
| प्रविधि: | EEPROM |
| मेमोरी आकार: | 64Kb (8K x 8) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | I²C |
| घडी आवृत्ति: | 400 kHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | 10ms |
| पहुँच समय: | 900 ns |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 2.5V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-PDIP |
| AT29LV020-15JU | IC FLASH 2MBIT PARALLEL 32PLCC | 828 अर्डरमा थप |
|
| JS28F128P33TF70A | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 56TSOP | 804 अर्डरमा थप |
|
| 71342LA35PF | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 64TQFP | 884 अर्डरमा थप |
|
| W25Q128FVEIP | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 917 अर्डरमा थप |
|
| IDT6116LA45SOGI | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 24SOIC | 922 अर्डरमा थप |
|
| MT29F1T08EMHAFJ4-3RES:A TR | IC FLASH 1TB PARALLEL 132VBGA | 925 अर्डरमा थप |
|
| M25P05-AVMP6TG TR | IC FLASH 512KBIT SPI 8VDFPN | 913 अर्डरमा थप |
|
| MX25U51245GMI0A | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 16SOP | 877 अर्डरमा थप |
|
| 7024S55J | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 815 अर्डरमा थप |
|
| W25X10AVSNIG | IC FLASH 1MBIT SPI 100MHZ 8SOIC | 876 अर्डरमा थप |
|
| MT28F320J3BS-11 ET TR | IC FLASH 32MBIT PARALLEL 64FBGA | 960 अर्डरमा थप |
|
| AT24C16A-10TU-2.7 | IC EEPROM 16KBIT I2C 8TSSOP | 948 अर्डरमा थप |
|
| 70V9079L7PF | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 100TQFP | 951 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10928 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।