सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | IS42S32160F-6TL-TR |
| LIXINC Part # | IS42S32160F-6TL-TR |
| निर्माता | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC DRAM 512MBIT PAR 86TSOP II |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | IS42S32160F-6TL-TR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | IS42S32160F-6TL-TR |
| ब्रान्ड: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| मेमोरी प्रकार: | Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | DRAM |
| प्रविधि: | SDRAM |
| मेमोरी आकार: | 512Mb (16M x 32) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | Parallel |
| घडी आवृत्ति: | 167 MHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | - |
| पहुँच समय: | 5.4 ns |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 3V ~ 3.6V |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 86-TSOP II |
| CAT28F512HI-90 | IC FLASH 512KBIT PARALLEL 32TSOP | 1956 अर्डरमा थप |
|
| 24AA08HT-I/ST | IC EEPROM 8KBIT I2C 8TSSOP | 859 अर्डरमा थप |
|
| M95040-DRMN8TP/K | IC EEPROM 4KBIT SPI 20MHZ 8SO | 2859 अर्डरमा थप |
|
| CY7C0831AV-133BBI | DUAL-PORT SRAM, 128KX18, 4NS | 1176 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1019CV33-12ZXCT | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32TSOP II | 913 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1361C-133AXC | NO WARRANTY | 1276 अर्डरमा थप |
|
| CYD09S72V-133BBI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 484FBGA | 1843 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1370BV25-133AC | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 945 अर्डरमा थप |
|
| S25FL128LDPMFI000 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 980 अर्डरमा थप |
|
| MB85RS16NPN-G-AMEWE1 | IC FRAM 16KBIT SPI 20MHZ 8SON | 805 अर्डरमा थप |
|
| CY7C168A-35PC | STANDARD SRAM, 4KX4, 35NS, CMOS | 15887 अर्डरमा थप |
|
| IS43R86400E-6TLI-TR | IC DRAM 512MBIT PAR 66TSOP II | 864 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1565KV18-550BZXC | NO WARRANTY | 1061 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10820 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.26500 | $11.265 |
| 1500 | $11.26500 | $16897.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।