सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 25C160-I/SN |
| LIXINC Part # | 25C160-I/SN |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 25C160-I/SN PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 25C160-I/SN |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| मेमोरी प्रकार: | Non-Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | EEPROM |
| प्रविधि: | EEPROM |
| मेमोरी आकार: | 16Kb (2K x 8) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | SPI |
| घडी आवृत्ति: | 3 MHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | 5ms |
| पहुँच समय: | - |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 4.5V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| MT58L64L18FT-8.5 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 100TQFP | 935 अर्डरमा थप |
|
| S26KL128SDABHM030 | IC FLASH 128MBIT PARALLEL 24FBGA | 905 अर्डरमा थप |
|
| 24LC64T-E/SN | IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC | 4221 अर्डरमा थप |
|
| IS61WV5128EDBLL-10TLI | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 977 अर्डरमा थप |
|
| IS64LF12836A-7.5B3LA3 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165TFBGA | 996 अर्डरमा थप |
|
| BR24G32FJ-3GTE2 | IC EEPROM 32KBIT I2C 8SOPJ | 1031 अर्डरमा थप |
|
| CAT24C03VP2I-GT3 | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8TDFN | 36922 अर्डरमा थप |
|
| S29GL064N90FAI040 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 64FBGA | 935 अर्डरमा थप |
|
| 28C17A-15I/L | 16K (2K X 8) CMOS EEPROM | 996 अर्डरमा थप |
|
| CY7S1041G30-10BVXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48VFBGA | 903 अर्डरमा थप |
|
| M25P20-VMN6PB | IC FLASH 2MBIT SPI 75MHZ 8SO | 874 अर्डरमा थप |
|
| FM24CL64B-GTR | IC FRAM 64KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 931 अर्डरमा थप |
|
| 23A512T-E/ST | IC SRAM 512KBIT SPI/QUAD 8TSSOP | 903 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10836 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.87000 | $0.87 |
| 25 | $0.83998 | $20.9995 |
| 100 | $0.80649 | $80.649 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।