सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CY7C1414KV18-300BZXC |
| LIXINC Part # | CY7C1414KV18-300BZXC |
| निर्माता | Cypress Semiconductor |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | NO WARRANTY |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CY7C1414KV18-300BZXC PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CY7C1414KV18-300BZXC |
| ब्रान्ड: | Cypress Semiconductor |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Cypress Semiconductor |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| मेमोरी प्रकार: | Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | SRAM |
| प्रविधि: | SRAM - Synchronous, QDR II |
| मेमोरी आकार: | 36Mb (1M x 36) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | Parallel |
| घडी आवृत्ति: | 300 MHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | - |
| पहुँच समय: | - |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 1.7V ~ 1.9V |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 165-LBGA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 165-FBGA (13x15) |
| CY7C1625KV18-300BZXC | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 165FBGA | 1289 अर्डरमा थप |
|
| AS7C4096A-20JCN | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 36SOJ | 821 अर्डरमा थप |
|
| 23A1024-I/SN | IC SRAM 1MBIT SPI/QUAD I/O 8SOIC | 1461 अर्डरमा थप |
|
| IS61WV20488BLL-10TLI | IC SRAM 16MBIT PAR 44TSOP II | 1855 अर्डरमा थप |
|
| CY7C131-55JI | DUAL-PORT SRAM, 1KX8, 55NS | 967 अर्डरमा थप |
|
| CHS34C02HU4I-GT4 | IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8UDFN | 970 अर्डरमा थप |
|
| M24C02-FDW6TP | IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP | 914 अर्डरमा थप |
|
| CY62148G30-45ZSXIT | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32TSOP II | 963 अर्डरमा थप |
|
| S34ML04G100BHA000 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63BGA | 964 अर्डरमा थप |
|
| BR25G320FJ-3GE2 | IC EEPROM 32KBIT SPI 20MHZ 8SOPJ | 2429 अर्डरमा थप |
|
| BR93H46RF-2CE2 | IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8SOP | 3401 अर्डरमा थप |
|
| CY27C010-90WC | UVPROM, 128KX8, 90NS CDIP32 | 1067 अर्डरमा थप |
|
| 71V65803S150BQI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA | 946 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11021 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $17.70000 | $17.7 |
| 10 | $16.41466 | $164.1466 |
| 25 | $15.83434 | $395.8585 |
| 50 | $15.44059 | $772.0295 |
| 136 | $13.52344 | $1839.18784 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।