सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CY7C1623KV18-300BZXC |
| LIXINC Part # | CY7C1623KV18-300BZXC |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | SYNC RAM |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CY7C1623KV18-300BZXC PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CY7C1623KV18-300BZXC |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| मेमोरी प्रकार: | Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | SRAM |
| प्रविधि: | SRAM - Synchronous, DDR II |
| मेमोरी आकार: | 144Mb (8M x 18) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | Parallel |
| घडी आवृत्ति: | 300 MHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | - |
| पहुँच समय: | - |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 1.7V ~ 1.9V |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 165-LBGA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 165-FBGA (15x17) |
| S29GL256S10TFIV10 | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 56TSOP | 1002 अर्डरमा थप |
|
| CY62256NLL-70SNXC | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOIC | 2414 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1041BN-20ZSXA | STANDARD SRAM, 256KX16, 20NS PDS | 2792 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1069G30-10ZSXI | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 987 अर्डरमा थप |
|
| BR93G86F-3GTE2 | IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOP | 3287 अर्डरमा थप |
|
| S29GL01GS11FHIV23 | IC FLASH 1GBIT PARALLEL 64FBGA | 2443 अर्डरमा थप |
|
| 71V65602S133PFG | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP | 849 अर्डरमा थप |
|
| W25Q64JWSSIM | IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 879 अर्डरमा थप |
|
| NM25C040LM8 | EEPROM, 512X8, SERIAL, CMOS | 3032 अर्डरमा थप |
|
| GS8320Z36AGT-250I | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP | 950 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1061GE30-10ZSXIT | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 855 अर्डरमा थप |
|
| BR24L04F-WE2 | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SOP | 2391 अर्डरमा थप |
|
| MX25L2006EM1I-12G | IC FLASH 2MBIT SPI 86MHZ 8SOP | 923 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10943 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $215.40000 | $215.4 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।