सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CY7C09279V-7AXC |
| LIXINC Part # | CY7C09279V-7AXC |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | DUAL-PORT SRAM, 32KX16, 7.5NS, C |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CY7C09279V-7AXC PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CY7C09279V-7AXC |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| मेमोरी प्रकार: | Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | SRAM |
| प्रविधि: | SRAM - Dual Port, Synchronous |
| मेमोरी आकार: | 512Kb (32K x 16) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | Parallel |
| घडी आवृत्ति: | 83 MHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | - |
| पहुँच समय: | 7.5 ns |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 3V ~ 3.6V |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 100-LQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 100-TQFP (14x14) |
| AT24C512-10TU-2.7 | IC EEPROM 512KBIT I2C 8TSSOP | 1669 अर्डरमा थप |
|
| S25FL128SAGNFI001 | IC FLASH 128MBIT SPI/QUAD 8WSON | 7150 अर्डरमा थप |
|
| IS61DDP2B22M18A-400M3L | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA | 859 अर्डरमा थप |
|
| 71V35761SA166BGG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 997 अर्डरमा थप |
|
| 93LC56AX-E/SN | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SOIC | 965 अर्डरमा थप |
|
| 71V3556SA100BQGI8 | IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA | 978 अर्डरमा थप |
|
| SST25VF010A-33-4C-QAE-T | IC FLASH 1MBIT SPI 33MHZ 8WSON | 2911 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1051H30-10BV1XET | IC SRAM 8MBIT PARALLEL 48VFBGA | 875 अर्डरमा थप |
|
| MT58L128L32D1T-10 | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP | 916 अर्डरमा थप |
|
| CY7C10612GE30-10ZSXIT | IC SRAM 16MBIT PAR 54TSOP II | 858 अर्डरमा थप |
|
| W632GG8NB11I | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 78VFBGA | 916 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1650KV18-450BZC | IC SRAM 144MBIT PARALLEL 165FBGA | 1095 अर्डरमा थप |
|
| LE24512AQF-AH | IC EEPROM 512KBIT I2C VSON8K | 23460981 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11208 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $52.92000 | $52.92 |
| 10 | $47.63299 | $476.3299 |
| 25 | $46.59453 | $1164.86325 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।