सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | GVT71128D32T-7 |
| LIXINC Part # | GVT71128D32T-7 |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC SRAM 4MBIT 66MHZ |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | GVT71128D32T-7 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | GVT71128D32T-7 |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | GVT71128D32 |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| मेमोरी प्रकार: | Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | SRAM |
| प्रविधि: | SRAM |
| मेमोरी आकार: | 4Mb (128K x 32) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | - |
| घडी आवृत्ति: | 66 MHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | - |
| पहुँच समय: | 7 ns |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 3.3V |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 100-TQFP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| FM24C09UFN | IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8DIP | 905 अर्डरमा थप |
|
| S29NS512P0PBJW003 | FLASH, 32MX16, 80NS, PBGA64 | 1640 अर्डरमा थप |
|
| CY27H010-55WC | UVPROM, 128KX8, 55NS CDIP32 | 2246 अर्डरमा थप |
|
| SST39VF802C-70-4I-EKE-T | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP | 926 अर्डरमा थप |
|
| AT24HC02C-SSHM-B | IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 2462 अर्डरमा थप |
|
| CY14B104L-BA20XI | IC NVSRAM 4MBIT PARALLEL 48FBGA | 1028 अर्डरमा थप |
|
| S25HS512TFABHI010 | IC FLASH 512MBIT SPI/QUAD 24BGA | 1518 अर्डरमा थप |
|
| BR24C04-MN6TP | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SO | 5118 अर्डरमा थप |
|
| IS43DR16320C-3DBI-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84TWBGA | 934 अर्डरमा थप |
|
| M48Z18-100PC1 | IC NVSRAM 64KBIT PAR 28PCDIP | 1322 अर्डरमा थप |
|
| S25FL256LDPMFI000 | IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 16SOIC | 906 अर्डरमा थप |
|
| 71V256SA12YG | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 1515 अर्डरमा थप |
|
| SST26VF016BT-80E/SN | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 986 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 12839 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.71000 | $1.71 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।