सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 25LC160AT-I/SN |
| LIXINC Part # | 25LC160AT-I/SN |
| निर्माता | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 25LC160AT-I/SN PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 25LC160AT-I/SN |
| ब्रान्ड: | Roving Networks / Microchip Technology |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | Roving Networks / Microchip Technology |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Not For New Designs |
| मेमोरी प्रकार: | Non-Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | EEPROM |
| प्रविधि: | EEPROM |
| मेमोरी आकार: | 16Kb (2K x 8) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | SPI |
| घडी आवृत्ति: | 10 MHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | 5ms |
| पहुँच समय: | - |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 2.5V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| 71V65703S85BGGI | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA | 899 अर्डरमा थप |
|
| S34MS02G100BHI003 | IC FLASH 2GBIT PARALLEL 63BGA | 975 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1021B-15ZXC | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44TSOP II | 845 अर्डरमा थप |
|
| IS61QDPB42M36A1-500M3L | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA | 911 अर्डरमा थप |
|
| N25Q064A13EF8A0E | IC FLSH 64MBIT SPI 108MHZ 8VDFPN | 1209 अर्डरमा थप |
|
| AS4C2M32D1A-5BCN | IC DRAM 64MBIT PARALLEL 144LFBGA | 948 अर्डरमा थप |
|
| GS8160Z18DGT-250I | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 913 अर्डरमा थप |
|
| 71V65603S150BQG | IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA | 889 अर्डरमा थप |
|
| FM93C86ALM8X | EEPROM, 1KX16, SERIAL, CMOS | 5339 अर्डरमा थप |
|
| MT58L512Y36DT-10 | CACHE SRAM, 512KX36, 5NS PQFP100 | 2112 अर्डरमा थप |
|
| CY62127BVLL-70BKI | SRAM 1 MEG (64K X 16-BIT) | 3035 अर्डरमा थप |
|
| CAT24AA04WI-GT3 | IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8SOIC | 6889 अर्डरमा थप |
|
| 93LC56CT-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 3MHZ 8TSSOP | 954 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11336 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.56000 | $0.56 |
| 3300 | $0.47380 | $1563.54 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।