सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | IS43DR16160B-37CBLI |
| LIXINC Part # | IS43DR16160B-37CBLI |
| निर्माता | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी |
| विवरण | IC DRAM 256MBIT PAR 84TWBGA |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | IS43DR16160B-37CBLI PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | IS43DR16160B-37CBLI |
| ब्रान्ड: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी |
| निर्माता: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| मेमोरी प्रकार: | Volatile |
| मेमोरी ढाँचा: | DRAM |
| प्रविधि: | SDRAM - DDR2 |
| मेमोरी आकार: | 256Mb (16M x 16) |
| मेमोरी इन्टरफेस: | Parallel |
| घडी आवृत्ति: | 266 MHz |
| चक्र समय लेख्नुहोस् - शब्द, पृष्ठ: | 15ns |
| पहुँच समय: | 500 ps |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 1.7V ~ 1.9V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 84-TFBGA |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 84-TWBGA (8x12.5) |
| CY7C1464AV33-167BGI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 209FBGA | 1255 अर्डरमा थप |
|
| FM27C010V120 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 2408 अर्डरमा थप |
|
| RM24EP64C-BSNC-B | IC CBRAM 64KBIT I2C 750KHZ 8SOIC | 823 अर्डरमा थप |
|
| 25AA320AT-I/ST | IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP | 2894 अर्डरमा थप |
|
| CY7C1011CV33-15AI | STANDARD SRAM, 128KX16 | 1638 अर्डरमा थप |
|
| AT27BV1024-90JU | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 44PLCC | 1131 अर्डरमा थप |
|
| S29GL512S10FAI020 | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA | 841 अर्डरमा थप |
|
| 25AA020A-I/ST | IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP | 810 अर्डरमा थप |
|
| R1LP5256ESA-7SR#B0 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP | 2382 अर्डरमा थप |
|
| IS42S16320D-7BL-TR | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 54TFBGA | 934 अर्डरमा थप |
|
| IS43LD32640B-18BPL | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 168VFBGA | 876 अर्डरमा थप |
|
| S34MS04G204TFI010 | IC FLASH 4GBIT PARALLEL 48TSOP I | 2438 अर्डरमा थप |
|
| CY14B256L-SP35XI | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 2404 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10873 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.99000 | $4.99 |
| 10 | $4.55013 | $45.5013 |
| 25 | $4.46359 | $111.58975 |
| 50 | $4.43313 | $221.6565 |
| 209 | $3.97677 | $831.14493 |
| 418 | $3.96146 | $1655.89028 |
| 627 | $3.71419 | $2328.79713 |
| 1045 | $3.55613 | $3716.15585 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।