सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MXD1210CSA+T |
| LIXINC Part # | MXD1210CSA+T |
| निर्माता | Maxim Integrated |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › मेमोरी - नियन्त्रकहरू |
| विवरण | IC CNTRLR NVRAM 8-SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MXD1210CSA+T PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MXD1210CSA+T |
| ब्रान्ड: | Maxim Integrated |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | मेमोरी - नियन्त्रकहरू |
| निर्माता: | Maxim Integrated |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| नियन्त्रक प्रकार: | Nonvolatile RAM |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 4.75V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| DS1312+ | IC CONTROLLER NV BW & RST 8DIP | 3561 अर्डरमा थप |
|
| UPD48288209FF-EF25-DW1-E2 | DDR DRAM, 32MX9 | 23775 अर्डरमा थप |
|
| DS1210S+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 17727 अर्डरमा थप |
|
| DP84T22V-25 | MEMORY CONTROLLER, CMOS, PQCC84 | 1392 अर्डरमा थप |
|
| DS1210+ | NONVOLATILE CONTROLLER CHIP | 33163 अर्डरमा थप |
|
| DS1218+ | DS1218 NONVOLATILE CONTROLLER | 810 अर्डरमा थप |
|
| TMS44165-80DZ | FAST PAGE DRAM, 256KX16, 80NS0 | 1980 अर्डरमा थप |
|
| SB82437MX | DRAM CONTROLLER, 128M X 8 | 2316 अर्डरमा थप |
|
| DS1211S/T&R | MICROPROCESSOR CIRCUIT, CMOS, PD | 1915 अर्डरमा थप |
|
| V96BMC-40LP | DRAM CONTROLLER, 64M X 8 | 2237 अर्डरमा थप |
|
| TMS45169-70DZ | EDO DRAM, 256KX16, 70NS PDSO40 | 1281 अर्डरमा थप |
|
| P82C08-8 | DRAM CONTROLLER, 1M X 8 PDIP48 | 956 अर्डरमा थप |
|
| AM2964B/BQA | DYNAMIC MEMORY CONTROLLER | 1000 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10895 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
| 2500 | $4.14514 | $10362.85 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।