सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | DM74LS257BN |
| LIXINC Part # | DM74LS257BN |
| निर्माता | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › तर्क - सिग्नल स्विच, मल्टिप्लेक्सर, डिकोडर |
| विवरण | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | DM74LS257BN PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | DM74LS257BN |
| ब्रान्ड: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | तर्क - सिग्नल स्विच, मल्टिप्लेक्सर, डिकोडर |
| निर्माता: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| श्रृंखला: | 74LS |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| प्रकार: | Multiplexer |
| सर्किट: | 4 x 2:1 |
| स्वतन्त्र सर्किटहरू: | 1 |
| वर्तमान - उत्पादन उच्च, कम: | 2.6mA, 24mA |
| भोल्टेज आपूर्ति स्रोत: | Single Supply |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 4.75V ~ 5.25V |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-PDIP |
| MC74LCX258DG | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 885 अर्डरमा थप |
|
| SY58017UMI-TR | IC MULTIPLEXER 1 X 2:1 16MLF | 983 अर्डरमा थप |
|
| SY89540UMI | IC CROSSPOINT SW 1 X 4:4 44MLF | 824 अर्डरमा थप |
|
| MM74HC139N | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16DIP | 957 अर्डरमा थप |
|
| HCF4512M013TR | IC DATA SELECT/MULTPL 1X8:1 16SO | 841 अर्डरमा थप |
|
| PI90LV044LE | IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 28TSSOP | 894 अर्डरमा थप |
|
| SY10E457JZ | IC MULTIPLEXER 3 X 2:1 28PLCC | 911 अर्डरमा थप |
|
| SN74LVC257AQDREP | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 962 अर्डरमा थप |
|
| FSTD16211GX | IC BUS SWITCH 12 X 1:1 54FBGA | 970 अर्डरमा थप |
|
| IDT72V70810PF8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 829 अर्डरमा थप |
|
| CBTS3306D,112 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8SO | 970 अर्डरमा थप |
|
| 74ACT11257NSR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 20SO | 975 अर्डरमा थप |
|
| IDT74CBTLV3126PGG8 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP | 927 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10971 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।