सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MC74LVX139M |
| LIXINC Part # | MC74LVX139M |
| निर्माता | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › तर्क - सिग्नल स्विच, मल्टिप्लेक्सर, डिकोडर |
| विवरण | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOEIAJ |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MC74LVX139M PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MC74LVX139M |
| ब्रान्ड: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | तर्क - सिग्नल स्विच, मल्टिप्लेक्सर, डिकोडर |
| निर्माता: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| श्रृंखला: | 74LVX |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| प्रकार: | Decoder/Demultiplexer |
| सर्किट: | 1 x 2:4 |
| स्वतन्त्र सर्किटहरू: | 2 |
| वर्तमान - उत्पादन उच्च, कम: | 4mA, 4mA |
| भोल्टेज आपूर्ति स्रोत: | Single Supply |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 2V ~ 3.6V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-SOEIAJ |
| MC74LCX258M | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ | 922 अर्डरमा थप |
|
| SCAN90CP02SPX | IC CROSSPOINT SW 1 X 2:2 28WQFN | 845 अर्डरमा थप |
|
| DM74LS251N | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16DIP | 832 अर्डरमा थप |
|
| 74AC399SC | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 979 अर्डरमा थप |
|
| SN74AS151DRG4 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOIC | 927 अर्डरमा थप |
|
| M74HC257B1R | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP | 885 अर्डरमा थप |
|
| 74F251ASJX | IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOP | 985 अर्डरमा थप |
|
| SN74ALS158DR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC | 941 अर्डरमा थप |
|
| 74HC258D,653 | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 953 अर्डरमा थप |
|
| 74VHC257MTR | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO | 832 अर्डरमा थप |
|
| MC74VHCT257AMEL | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ | 911 अर्डरमा थप |
|
| MC74LVX139MEL | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOEIAJ | 997 अर्डरमा थप |
|
| 72V70810PFG8 | IC MULTIPLEXER 1 X 8:8 64TQFP | 807 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10997 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।