सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 74AUP1G18GW,125 |
| LIXINC Part # | 74AUP1G18GW,125 |
| निर्माता | Nexperia |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › तर्क - सिग्नल स्विच, मल्टिप्लेक्सर, डिकोडर |
| विवरण | IC DEMULTIPLEXER 1 X 1:2 6TSSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 74AUP1G18GW,125 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 74AUP1G18GW,125 |
| ब्रान्ड: | Nexperia |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | तर्क - सिग्नल स्विच, मल्टिप्लेक्सर, डिकोडर |
| निर्माता: | Nexperia |
| श्रृंखला: | 74AUP |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रकार: | Demultiplexer |
| सर्किट: | 1 x 1:2 |
| स्वतन्त्र सर्किटहरू: | 1 |
| वर्तमान - उत्पादन उच्च, कम: | 4mA, 4mA |
| भोल्टेज आपूर्ति स्रोत: | Single Supply |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 0.8V ~ 3.6V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 6-TSSOP |
| MM74HC138M | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16SOIC | 606922299 अर्डरमा थप |
|
| 74CBTLV3125BQ,115 | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14DHVQFN | 3806 अर्डरमा थप |
|
| MC74AC258DR2 | MULTIPLEXER, AC SERIES, 4 FUNC, | 15324 अर्डरमा थप |
|
| 74CBTLV6800QG8 | IC BUS SWITCH 24QSOP | 820 अर्डरमा थप |
|
| MC100EP57DTG | IC DIFF DIG MULTPL 1X4:1 20TSSOP | 1774524 अर्डरमा थप |
|
| MC9801P | MUX, 2-FUNC, 4 LINE INPUT, DTL | 1056 अर्डरमा थप |
|
| 74HC138PW,118 | IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP | 2578 अर्डरमा थप |
|
| CD4556BMT | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOIC | 1888 अर्डरमा थप |
|
| JM54AC139BFA | IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16CFLATPK | 920 अर्डरमा थप |
|
| JM38510/33909BEA | DUAL 4-INPUT DATA SELECT/MULTIPL | 1136 अर्डरमा थप |
|
| DG412EGE | QUAD RAIL-RAIL, SPST ANLG SWITCH | 3082 अर्डरमा थप |
|
| 5962-9851701QFA | SN54AHCT138 3-LINE TO 8-LINE DEC | 945 अर्डरमा थप |
|
| QS3861PAG8 | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 24TSSOP | 6701 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10823 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08892 | $0.08892 |
| 3000 | $0.08892 | $266.76 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।