सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LM311N |
| LIXINC Part # | LM311N |
| निर्माता | STMicroelectronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - तुलनाकर्ता |
| विवरण | IC VOLTAGE COMPARATOR 8-DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LM311N PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LM311N |
| ब्रान्ड: | STMicroelectronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - तुलनाकर्ता |
| निर्माता: | STMicroelectronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| प्रकार: | General Purpose |
| तत्वहरूको संख्या: | 1 |
| आउटपुट प्रकार: | DTL, MOS, Open-Collector, Open-Emitter, RTL, TTL |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 5V ~ 30V, ±2.5V ~ 15V |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट (अधिकतम): | 7.5mV @ ±15V |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह (अधिकतम): | 0.25µA @ ±15V |
| वर्तमान - आउटपुट (टाइप): | 50mA |
| वर्तमान - शान्त (अधिकतम): | 7.5mA |
| cmrr, psrr (typ): | - |
| प्रसार ढिलाइ (अधिकतम): | - |
| हिस्टेरेसिस: | - |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C |
| प्याकेज / केस: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-DIP |
| MCP6566UT-E/OTVAO | IC COMPARATOR O-D 1.8V SOT23-5 | 921 अर्डरमा थप |
|
| MAX9042AESA | IC COMPARATOR DUAL 8-SOIC | 834 अर्डरमा थप |
|
| MAX996EUD-T | IC COMPARATOR R-R 14-TSSOP | 863 अर्डरमा थप |
|
| TS339ID | IC COMPARATOR QUAD 14-SOIC | 873 अर्डरमा थप |
|
| MAX9040AEUK-T | IC COMPARATOR SGL SOT23-5 | 869 अर्डरमा थप |
|
| TSM933CSA+ | IC COMPARATOR DUAL P-P 8SOIC | 821 अर्डरमा थप |
|
| LT1721IGN | IC COMP R-RINOUT QUAD 16-SSOP | 949 अर्डरमा थप |
|
| MAX9015AEKA-T | IC COMPARATOR SGL SOT23-8 | 865 अर्डरमा थप |
|
| MAX9041AEUT+ | IC COMPARATOR SGL SOT23-6 | 939 अर्डरमा थप |
|
| MAX912ESE-T | IC COMPARATOR TTL HS LP 16-SOIC | 921 अर्डरमा थप |
|
| MAX982CUA-T | IC COMPARATOR DUAL OD 8-UMAX | 853 अर्डरमा थप |
|
| MAX942MSA/PR+ | IC OP AMP R-R DUAL 8SOIC | 2725 अर्डरमा थप |
|
| MAX9077ESA-T | IC COMPARATOR DUAL 8-SOIC | 827 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 14008 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।