सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LM393ADR |
| LIXINC Part # | LM393ADR |
| निर्माता | Texas Instruments |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - तुलनाकर्ता |
| विवरण | IC DUAL DIFF COMPARATOR 8-SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LM393ADR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LM393ADR |
| ब्रान्ड: | Texas Instruments |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - तुलनाकर्ता |
| निर्माता: | Texas Instruments |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रकार: | Differential |
| तत्वहरूको संख्या: | 2 |
| आउटपुट प्रकार: | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट (अधिकतम): | 2mV @ 30V |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह (अधिकतम): | 0.25µA @ 5V |
| वर्तमान - आउटपुट (टाइप): | 20mA |
| वर्तमान - शान्त (अधिकतम): | 2.5mA |
| cmrr, psrr (typ): | - |
| प्रसार ढिलाइ (अधिकतम): | - |
| हिस्टेरेसिस: | - |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| BA2901YFV-MGE2 | AUTOMOTIVE GROUND SENSE COMPARAT | 3460 अर्डरमा थप |
|
| LT6700IS6-1#TRMPBF | IC COMP DUAL 400MV REF TSOT23-6 | 9427 अर्डरमा थप |
|
| MAX998ESA+ | IC COMP SNGL HI-SPEED LP 8-SOIC | 8875868 अर्डरमा थप |
|
| LM339M | COMPARATOR | 20875 अर्डरमा थप |
|
| TLV4062QDBVRQ1 | AUTOMOTIVE PUSH-PULL DUAL COMPAR | 3890 अर्डरमा थप |
|
| TPS3700DDCT | IC COMP WINDOW W/REF 6SOT | 866 अर्डरमा थप |
|
| MAX40002ANS+T | IC COMPARATOR VR OPEN DRAIN 4WLP | 1363459 अर्डरमा थप |
|
| LM293DGKRG4 | IC COMPARATOR DIFF DUAL 8VSSOP | 928 अर्डरमा थप |
|
| LT6700HVCS6-1#TRPBF | IC COMP DUAL 400MV REF TSOT23-6 | 992 अर्डरमा थप |
|
| TLV3492AIDCNT | IC COMPARTOR P-P NANOPWR SOT23-8 | 3200 अर्डरमा थप |
|
| MAX9039BEBT+T | IC COMPARATOR SNGL 6-UCSP | 2859 अर्डरमा थप |
|
| MAX9120EXK+T | IC COMPARATOR BTR SC70-5 | 2445 अर्डरमा थप |
|
| TPS3700DSER | IC COMP WINDOW W/REF 6WSON | 991 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 16867 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40000 | $0.4 |
| 2500 | $0.09900 | $247.5 |
| 5000 | $0.09300 | $465 |
| 12500 | $0.08700 | $1087.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।