सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | SN10502DGKG4 |
| LIXINC Part # | SN10502DGKG4 |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायरहरू - भिडियो एम्प्स र मोड्युलहरू |
| विवरण | VIDEO AMPLIFIER |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | SN10502DGKG4 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | SN10502DGKG4 |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायरहरू - भिडियो एम्प्स र मोड्युलहरू |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| अनुप्रयोगहरू: | Voltage Feedback |
| आउटपुट प्रकार: | Rail-to-Rail |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| -3db ब्यान्डविथ: | 170 MHz |
| घटेको दर: | 900V/µs |
| वर्तमान आपूर्ति: | 14 mA |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 100 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-VSSOP |
| CGD985HCI/01112 | IC AMP POWER SOT115 | 1819 अर्डरमा थप |
|
| HMC813-SX | IC AMP VIDEO DIE | 911 अर्डरमा थप |
|
| MAX9650AZK/V+T | HIGH-CURRENT VCOM DRIVE OP AMPS | 941 अर्डरमा थप |
|
| NJM2268V-TE1 | IC VIDEO AMP DUAL W/DRIVER 8SSOP | 902 अर्डरमा थप |
|
| AK4255ET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 855 अर्डरमा थप |
|
| CGD987HCI,112 | IC AMP CATV PWR DOUBLER SOT115J | 915 अर्डरमा थप |
|
| PA09-27 | IC AMP GENERAL PURPOSE TO3-8 | 904 अर्डरमा थप |
|
| CGD982LCU | IC AMP CATV 8SIL | 935 अर्डरमा थप |
|
| MAX9502GELT+TG104 | INTEGRATED CIRCUIT | 892 अर्डरमा थप |
|
| MAX4394EUD+TG24 | INTEGRATED CIRCUIT | 982 अर्डरमा थप |
|
| OM7650,112 | IC AMP CATV SOT115BA | 822 अर्डरमा थप |
|
| NJM592V8-TE2 | IC VIDEO AMP BIPO 8SSOP | 803 अर्डरमा थप |
|
| AK4255AET | IC VIDEO AMP 16TSSOP | 805 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10846 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.65000 | $1.65 |
| 240 | $1.65000 | $396 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।