सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MAX4183ESD+T |
| LIXINC Part # | MAX4183ESD+T |
| निर्माता | Maxim Integrated |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 14SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MAX4183ESD+T PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MAX4183ESD+T |
| ब्रान्ड: | Maxim Integrated |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | Maxim Integrated |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| एम्पलीफायर प्रकार: | Current Feedback |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| आउटपुट प्रकार: | - |
| घटेको दर: | 450V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | - |
| -3db ब्यान्डविथ: | 245 MHz |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 1 µA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 1.5 mV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 1mA (x2 Channels) |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 60 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 14-SOIC |
| MCP6292-E/SNVAO | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 845 अर्डरमा थप |
|
| PA96CE | IC OPAMP POWER 1 CIRCUIT TO3-8 | 857 अर्डरमा थप |
|
| TLV2450IPG4 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 950 अर्डरमा थप |
|
| LMC8101BPX/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8USMD | 916 अर्डरमा थप |
|
| LT1102CJ8 | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8CDIP | 848 अर्डरमा थप |
|
| OP07EJ8 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8CDIP | 997 अर्डरमा थप |
|
| MCP624T-E/STVAO | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 844 अर्डरमा थप |
|
| THS7001IPWPRG4 | IC OPAMP PGA 1 CIRCUIT 20HTSSOP | 895 अर्डरमा थप |
|
| EL5170IYZ-T7 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 978 अर्डरमा थप |
|
| LMX358AUA-T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX | 801 अर्डरमा थप |
|
| XR2008ISO8X | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 861 अर्डरमा थप |
|
| TS942AIN | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 908 अर्डरमा थप |
|
| OPA728AIDGKR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 898 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10996 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।