सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | KA258 |
| LIXINC Part # | KA258 |
| निर्माता | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | KA258 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | KA258 |
| ब्रान्ड: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| एम्पलीफायर प्रकार: | General Purpose |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| आउटपुट प्रकार: | - |
| घटेको दर: | - |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | - |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 45 nA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 2.9 mV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 800µA |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 30 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| सञ्चालन तापमान: | -25°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Through Hole |
| प्याकेज / केस: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-PDIP |
| MAX4482AUA+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX | 876 अर्डरमा थप |
|
| AD8625AR-REEL7 | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 964 अर्डरमा थप |
|
| NE5234D/01,518 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO | 947 अर्डरमा थप |
|
| HA1-5320-2 | IC OPAMP SAMP/HOLD 1CIR 14CERDIP | 987 अर्डरमा थप |
|
| MAX4236AEUA-T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8UMAX | 812 अर्डरमा थप |
|
| TLC4502QDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 823 अर्डरमा थप |
|
| TS271CD | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 864 अर्डरमा थप |
|
| ADA4505-4ACBZ-RL | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14WLCSP | 991 अर्डरमा थप |
|
| LS404IN | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 890 अर्डरमा थप |
|
| EL5127CY-T13 | IC BUFFER 4 CIRCUIT 10MSOP | 914 अर्डरमा थप |
|
| LPV358DDURE4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 874 अर्डरमा थप |
|
| MAX4453ESA | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 935 अर्डरमा थप |
|
| OP237GJ | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 14CERDIP | 920 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10979 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।