सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MAX4250AAUK+TG103 |
| LIXINC Part # | MAX4250AAUK+TG103 |
| निर्माता | Maxim Integrated |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MAX4250AAUK+TG103 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MAX4250AAUK+TG103 |
| ब्रान्ड: | Maxim Integrated |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | Maxim Integrated |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| एम्पलीफायर प्रकार: | General Purpose |
| सर्किट संख्या: | 1 |
| आउटपुट प्रकार: | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| घटेको दर: | 0.3V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 3 MHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 1 pA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 70 µV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 420µA |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 68 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 2.4V ~ 5.5V, ±1.2V ~ 2.75V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SC-74A, SOT-753 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SOT-23-5 |
| MIC860BC5-TR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 876 अर्डरमा थप |
|
| TL082ACN | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8DIP | 937 अर्डरमा थप |
|
| TSH80ILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 891 अर्डरमा थप |
|
| XR620AISO8MTR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 889 अर्डरमा थप |
|
| MAX4372HEBT+TG45 | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 5UCSP | 944 अर्डरमा थप |
|
| AD8067ARTZ-REEL | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5 | 899 अर्डरमा थप |
|
| EL9214IREZ-T7 | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14HTSSOP | 891 अर्डरमा थप |
|
| CLC1001ISO8X | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC | 835 अर्डरमा थप |
|
| 3656BG | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 20CDIP | 869 अर्डरमा थप |
|
| LT1354CS8 | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO | 936 अर्डरमा थप |
|
| LT1007CSW#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 16SO | 898 अर्डरमा थप |
|
| PLPV801DBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 822 अर्डरमा थप |
|
| TLV2471QDRQ1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 962 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10881 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।