सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | NCS2540DTBR2G |
| LIXINC Part # | NCS2540DTBR2G |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC VOLT FEEDBACK 3CIRC 16TSSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | NCS2540DTBR2G PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | NCS2540DTBR2G |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| एम्पलीफायर प्रकार: | Voltage Feedback |
| सर्किट संख्या: | 3 |
| आउटपुट प्रकार: | - |
| घटेको दर: | 1700V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | - |
| -3db ब्यान्डविथ: | 750 MHz |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 3.2 µA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 10 mV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 13mA (x3 Channels) |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 100 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 5V ~ 10V, ±2.5V ~ 5V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-TSSOP |
| LM7131ACM | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 1428 अर्डरमा थप |
|
| ALD1701GPAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 966 अर्डरमा थप |
|
| LT1494IN8#PBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1063 अर्डरमा थप |
|
| LMV821M5X | OP AMP, 1 FUNC, 3500UV OFFSET-MA | 6986 अर्डरमा थप |
|
| TLV2362IDGKR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 926 अर्डरमा थप |
|
| LT1362CN#PBF | IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14DIP | 994 अर्डरमा थप |
|
| LT1397CGN#PBF | IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 16SSOP | 970 अर्डरमा थप |
|
| MCP6022T-I/ST | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 883 अर्डरमा थप |
|
| LMV922MMX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8VSSOP | 14594 अर्डरमा थप |
|
| TLC2654ACP | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 984 अर्डरमा थप |
|
| INA210CIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1500 अर्डरमा थप |
|
| AD8544ARUZ-REEL | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 11709 अर्डरमा थप |
|
| LA6458M-E | OPERATIONAL AMPLIFIERS | 3420 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 15933 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.54000 | $2.54 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।