सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MAX4326ESA |
| LIXINC Part # | MAX4326ESA |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MAX4326ESA PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MAX4326ESA |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Obsolete |
| एम्पलीफायर प्रकार: | General Purpose |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| आउटपुट प्रकार: | Rail-to-Rail |
| घटेको दर: | 2V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 5 MHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 50 nA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 700 µV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 725µA (x2 Channels) |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 50 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 2.4V ~ 6.5V, ±1.2V ~ 3.25V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 85°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| AD9624AR | OP AMP, 10000UV OFFSET-MAX | 804 अर्डरमा थप |
|
| LMC6681AIM | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 2708 अर्डरमा थप |
|
| HA9P5340-5 | 700 NANO SECOND, LOW DISTORTION, | 1057 अर्डरमा थप |
|
| NTE858M | IC-DUAL JFET INPUT OP AMP 8-LEAD | 1621 अर्डरमा थप |
|
| OPA2277UG4 | OPA2277 10V, HIGH-PRECISION, LOW | 946 अर्डरमा थप |
|
| NJM12902M | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DMP | 1900 अर्डरमा थप |
|
| MC33079DR2 | IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5463 अर्डरमा थप |
|
| AD847JRZ-REEL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC | 856 अर्डरमा थप |
|
| MAX4377TASA+ | IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 8SOIC | 2166398 अर्डरमा थप |
|
| LTC2057IDD#TRPBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 951 अर्डरमा थप |
|
| OPA2694IDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 6850 अर्डरमा थप |
|
| OPA369AIDCKT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 1628 अर्डरमा थप |
|
| AD8426BCPZ-R7 | IC INST AMP 2 CIRCUIT 16LFCSP | 2450 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11404 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.13000 | $1.13 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।