सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LTC1992-5CMS8#PBF |
| LIXINC Part # | LTC1992-5CMS8#PBF |
| निर्माता | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LTC1992-5CMS8#PBF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LTC1992-5CMS8#PBF |
| ब्रान्ड: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| एम्पलीफायर प्रकार: | Differential |
| सर्किट संख्या: | 1 |
| आउटपुट प्रकार: | Differential, Rail-to-Rail |
| घटेको दर: | 1.5V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 3.2 MHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 2 pA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 250 µV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 700µA |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 30 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 2.7V ~ 11V, ±1.35V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-MSOP |
| ALD1704PAL | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 944 अर्डरमा थप |
|
| LTC6915CDE#TRPBF | IC INST AMP 1 CIRCUIT 12DFN | 958 अर्डरमा थप |
|
| TSV630AILT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 3147 अर्डरमा थप |
|
| 5962-9095502MRA | IC AMP LOG 2.3MA 20CERDIP | 806 अर्डरमा थप |
|
| LMC6494BEM | IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC | 4917 अर्डरमा थप |
|
| LTC2050IS6#TRPBF | IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIR TSOT23-6 | 957 अर्डरमा थप |
|
| HA1-5004/883 | CURRENT FEEDBACK AMPLIFIER | 1222 अर्डरमा थप |
|
| LM1458MX | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOP | 15984 अर्डरमा थप |
|
| VCA822IDG4 | IC OPAMP VGA 1 CIRCUIT 14SOIC | 904 अर्डरमा थप |
|
| TLV2463IDGS | TLV2463 DUAL LOW-POWER, RAIL-TO- | 6498 अर्डरमा थप |
|
| AD8551ARZ-REEL7 | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC | 2352 अर्डरमा थप |
|
| OPA4364AIPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 2145 अर्डरमा थप |
|
| MAX4492ASD+T | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 3379 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10976 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.07550 | $7.0755 |
| 150 | $5.82688 | $874.032 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।