सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | INA214CIRSWR |
| LIXINC Part # | INA214CIRSWR |
| निर्माता | Texas Instruments |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | INA214CIRSWR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | INA214CIRSWR |
| ब्रान्ड: | Texas Instruments |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | Texas Instruments |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| एम्पलीफायर प्रकार: | Current Sense |
| सर्किट संख्या: | 1 |
| आउटपुट प्रकार: | - |
| घटेको दर: | 0.4V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 30 kHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 28 µA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 1 µV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 65µA |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | - |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 2.7V ~ 26V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 10-UFQFN |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 10-UQFN (1.8x1.4) |
| THS4531AID | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC | 1924 अर्डरमा थप |
|
| ADA4077-2ARZ | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 827 अर्डरमा थप |
|
| LM741EN | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT | 938 अर्डरमा थप |
|
| MAX4390EUK | OPERATIONAL AMPLIFIER | 6159 अर्डरमा थप |
|
| LTC6248HMS#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16MSOP | 939 अर्डरमा थप |
|
| ADA4860-1YRJZ-RL | IC CFA 1 CIRCUIT SOT23-6 | 24816 अर्डरमा थप |
|
| TLV2434CPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 872 अर्डरमा थप |
|
| LM348DG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 947 अर्डरमा थप |
|
| NCS214RMUTAG | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1542 अर्डरमा थप |
|
| AMC1200STDUBRQ1 | AMC1200-Q1 AUTOMOTIVE, 250MV-INP | 927 अर्डरमा थप |
|
| LT1999HS8-10#PBF | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8SO | 1008 अर्डरमा थप |
|
| LTC2052IS#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 4 CIRC 14SO | 998 अर्डरमा थप |
|
| AD8045ACP-REEL7 | IC VOLT FEEDBACK 1 CIRC 8LFCSP | 19348 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10918 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.74983 | $0.74983 |
| 3000 | $0.74983 | $2249.49 |
| 6000 | $0.71234 | $4274.04 |
| 15000 | $0.68556 | $10283.4 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।