सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LM358DR2G |
| LIXINC Part # | LM358DR2G |
| निर्माता | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LM358DR2G PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LM358DR2G |
| ब्रान्ड: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| एम्पलीफायर प्रकार: | General Purpose |
| सर्किट संख्या: | 2 |
| आउटपुट प्रकार: | - |
| घटेको दर: | - |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 1 MHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 45 nA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 2 mV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 800µA (x2 Channels) |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 40 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 3V ~ 32V, ±1.5V ~ 16V |
| सञ्चालन तापमान: | 0°C ~ 70°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| AD8628AUJ-REEL | IC ZERO-DRIFT 1 CIRCUIT TSOT5 | 61637 अर्डरमा थप |
|
| LMV824Q1MAX/NOPB | LMV824-N-Q1 AUTOMOTIVE, LOW VOLT | 28476 अर्डरमा थप |
|
| TS1103-200EG6 | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT23-6 | 844 अर्डरमा थप |
|
| LT6013ACS8#PBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 972 अर्डरमा थप |
|
| LTC6101HVBHS5#TRMPBF | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5 | 2804 अर्डरमा थप |
|
| MAX4238AUT/V+T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 877 अर्डरमा थप |
|
| INA163UAE4 | INA163 LOW-NOISE LOW-DISTORTION | 963 अर्डरमा थप |
|
| MAX4012EUK+T | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5 | 2873 अर्डरमा थप |
|
| INA190A4QDCKRQ1 | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SC70-6 | 944 अर्डरमा थप |
|
| MCP6284T-E/ST | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 3279 अर्डरमा थप |
|
| TLV2451CDBVR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 7991 अर्डरमा थप |
|
| LTC6242HVHGN#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SSOP | 1302 अर्डरमा थप |
|
| THS3001CD | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8SOIC | 1606 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 49562 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49000 | $0.49 |
| 2500 | $0.49000 | $1225 |
| 5000 | $0.44100 | $2205 |
| 12500 | $0.39200 | $4900 |
| 25000 | $0.36750 | $9187.5 |
| 62500 | $0.32585 | $20365.625 |
| 125000 | $0.31360 | $39200 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।