सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| LIXINC Part # | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| निर्माता | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 16LFCSP |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ADA4927-1YCPZ-R2 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| ब्रान्ड: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| एम्पलीफायर प्रकार: | Current Feedback |
| सर्किट संख्या: | 1 |
| आउटपुट प्रकार: | Differential |
| घटेको दर: | 5000V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | - |
| -3db ब्यान्डविथ: | 2.3 GHz |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 500 nA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 300 µV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 20mA |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 65 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 105°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 16-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 16-LFCSP-VQ (3x3) |
| LM324NE3 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 4007 अर्डरमा थप |
|
| ISL28117FUBZ-T7A | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP | 914 अर्डरमा थप |
|
| LM2904FVJ-E2 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 3383 अर्डरमा थप |
|
| OPA2316SIDGSR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10VSSOP | 3300 अर्डरमा थप |
|
| MAX4243EUB+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10UMAX | 3350 अर्डरमा थप |
|
| TLV2472CP | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 3128705 अर्डरमा थप |
|
| MCP6V92T-E/MS | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP | 879 अर्डरमा थप |
|
| LPV321IDCKR | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SC70-5 | 36802 अर्डरमा थप |
|
| TLE2064ID | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 1195 अर्डरमा थप |
|
| OPA2835ID | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 2264 अर्डरमा थप |
|
| MAX4354ESD | IC VOLTAGE FEEDBACK 4CIRC 14SOIC | 4946 अर्डरमा थप |
|
| THS4042CDR | IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC | 2708 अर्डरमा थप |
|
| OPA2156ID | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 8775537 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10950 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.86000 | $11.86 |
| 250 | $8.55311 | $2138.2775 |
| 500 | $7.79841 | $3899.205 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।