सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AD8655ARZ |
| LIXINC Part # | AD8655ARZ |
| निर्माता | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रेणी | एकीकृत सर्किट › रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| विवरण | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AD8655ARZ PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AD8655ARZ |
| ब्रान्ड: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | एकीकृत सर्किट |
| उपश्रेणी: | रैखिक - एम्पलीफायर - उपकरण, op amps, बफर amps |
| निर्माता: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| श्रृंखला: | DigiTrim® |
| प्याकेज: | Tube |
| अंश स्थिति: | Active |
| एम्पलीफायर प्रकार: | General Purpose |
| सर्किट संख्या: | 1 |
| आउटपुट प्रकार: | Rail-to-Rail |
| घटेको दर: | 11V/µs |
| ब्यान्डविथ उत्पादन प्राप्त गर्नुहोस्: | 28 MHz |
| -3db ब्यान्डविथ: | - |
| वर्तमान - इनपुट पूर्वाग्रह: | 1 pA |
| भोल्टेज - इनपुट अफसेट: | 50 µV |
| वर्तमान आपूर्ति: | 3.7mA |
| वर्तमान - आउटपुट / च्यानल: | 220 mA |
| भोल्टेज - आपूर्ति, एकल/दोहोरो (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| LMP7702MM | OP AMP, 2 FUNC, 220UV OFFSET-MAX | 6522 अर्डरमा थप |
|
| NCV33202DMR2G | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MICRO | 6611 अर्डरमा थप |
|
| NJU7031D# | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 964 अर्डरमा थप |
|
| AD8220ARMZ | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP | 898 अर्डरमा थप |
|
| ISL28433FVZ-T7A | IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14TSSOP | 1092 अर्डरमा थप |
|
| THS3122CDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 7897 अर्डरमा थप |
|
| INA185A3IDRLR | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT563 | 981 अर्डरमा थप |
|
| EL2125CS | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 2772 अर्डरमा थप |
|
| NCV5230DR2G | OPERATIONAL AMPLIFIER | 6156 अर्डरमा थप |
|
| LTC2053CDD#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 900 अर्डरमा थप |
|
| LMV321IDBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 13704162 अर्डरमा थप |
|
| LMV358IDRQ1 | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 43327 अर्डरमा थप |
|
| TLV9042SIRUGR | 1.2V ULTRA-LOW VOLTAGE, 350KHZ-P | 3714 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11168 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.72000 | $2.72 |
| 98 | $2.30699 | $226.08502 |
| 196 | $1.96558 | $385.25368 |
| 588 | $1.61491 | $949.56708 |
| 1078 | $1.33807 | $1442.43946 |
| 2548 | $1.24578 | $3174.24744 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।